Ottawa – Pittsburgh 1:2 (po s.n.) | Tampa Bay – Philadelphia 5:1 (kon.) | Montreal – NJ Devils 4:3 (po pr.)
Chicago – Detroit 2:1 (po pr.) | St. Louis – Minnesota 5:4 (po pr.) | San Jose – Vancouver 4:1 (kon.)
Winnipeg – NY Islanders 5:4 (po pr.)
San Jose Sharks
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Vancouver Canucks
cz Pondelok 28.01.2013, 02:00 • HP Pavilion • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Češi na ledě
    Jediným Čechem v dnešním utkání bude v dresu San Jose útočník Martin HAVLÁT.

Vancouver je pro změnu vedoucím týmem Severozápadní divize, ale jeho bilance není tak skvělá, jako San Jose. V dosud odehraných čtyřech utkáních dvakrát vyhrál a jednou prohrál. Bod získal také za jednu prohru v prodloužení.

San Jose je aktuálně vedoucím mužstvem Pacifické divize, když všechny čtyři dosud odehrané zápasy dokázalo vyhrát! Na druhý Anaheim, který má na svém kontě také čtyři odehrané zápasy, má náskok dvou bodů - jedné výhry navíc.

V dnešním utkání zkrácené základní části NHL, z něhož vám přinášíme změny stavu, proti sobě nastoupí San Jose Sharks a Vancouver Canucks.

San Jose Sharks: Niemi (Greiss) - Vlasic, Stuart, Irwin, Boyle, Murray, Braun - Marleau, Thornton, Pavelski - Havlát, Couture, Clowe - Wingels, Handzuš, Galiardi - Sheppard, Gomez, Burish

Vancouver Canucks: Schneider (Luongo) - Garrison, Edler, Hamhuis, Bieksa, Ballard, Tanev - D. Sedin, H. Sedin, Kassian - Higgins, Burrows, Hansen - Raymond, Schröder, Weise - Lapierre, Malhotra, Volpatti

Rozhodčí: Hasenfratz, Jacskon - Cvik, Gibbs.

00:01

00:05
    Hned v úvodu utkání se po vzájemné bitce musí poroučet na trestnou lavici domácí Ryane Clowe a hostující Alexandre Burrows.

00:43
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Hra ve čtyřech svědčí domácím, kteří se díky přesné střele zápěstím JOEA THORNTONA ujímá vedení. Asistence: Marc-Edouard Vlasic, Brad Stuart.

03:26
    Střelou zápěstím se prosazuje JOE PAVELSKI a domácí jdou do dvoubrankového vedení. Asistence: bez asistence.

05:48
    Kevin Bieksa jde za nedovolené bránění na dvě minuty, domácí budou hrát přesilovou hru.

07:48

08:38
    Další bitka na ledě! Zack Kassian (VAN) a Ryane Clowe (SJS) dostávají větší trest za vzájemnou rvačku - pět minut.

10:01
    A opět se vylučuje, na trestnou lavici jde domácí Brad Stuart za podražení.

12:01

14:20
    Vancouver bude hrát v oslabení, Kevin Bieksa vyhazuje puk mimo do hlediště a jde za zdržování na dvě minuty.

17:52
    Ryan Clowe je vyloučen za držení hole, přesilovou hru si zahraje Vancouver.

19:44
    Dalším vyloučeným hráčem San Jose je Brad Stuart.

21:33
    Alexandre Burrows jde za podražení na trestnou lavici, domácí budou po návratu Brada Stuarta hrát přesilovou hru.

21:44

23:33

25:31
    Domácí Ryane Clowe jde znovu na trestnou lavici, Vancouver si zahraje přesilovou hru.

27:31

31:05
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Vancouver snižuje, ALEXANDRE BURROWS dává první branku hostů. Asistence: Jannik Hansen.

32:36
    Maxim Lapierre jde za nedovolené bránění na trestnou lavici, domácí budou hrát přesilovou hru.

34:27
    Domácí využívají přesilovou hru. PATRICK MARLEAU dává třetí branku Sharks. Asistence: Dan Boyle, Logan Couture.

40:00

STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 2. třetina:

San Jose: 8

Vancouver: 13

40:01

47:29
    Za nedovolené bránění je vyloučen hráč Canucks Mason Raymond.

48:14
    Sharks využívají přesilovou hru! JOE PAVELSKI zvyšuje vedení domácích na 4:1. Asistence: Joe Thornton, Patrick Marleau.

49:16
    Za napadení jde na trestnou lavici Kevin Bieksa. Přesilovou hru budou hrát Sharks.

51:16

52:05
    Douglas Murray fauluje loktem a následně se vrhl do bitky s Aaronem Volpattim. Oba hráči dostávají pětiminutové tresty.

56:26
    Těch rvaček je již v dnešním utkání nějak moc, Andrew Desjardins (SJS) a Kevin Bieksa (VAN) dostávají pětiminutový trest za vzájemnou bitku.

18:31
    Dalším vyloučeným hráčem je Alexandre Burrows, domácí si zahrají přesilovou hru.

60:00

STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - celkem:

San Jose: 27

Vancouver: 24

Dnešní utkání skončilo, z vítězství 4:1 se raduje domácí tým San Jose. Utkání bylo velmi nervózní, o čemž svědčí velký počet vyloučených hráčů na obou stranách.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (04:45:35)

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 1. Thornton (Vlasic, Stuart), 4. Pavelski, 35. Marleau (Boyle, Couture), 49. Pavelski (Thornton, Marleau) - 32. Burrows (Hansen)

Rozhodca: Hasenfratz, Jacskon - Cvik, Gibbs

Diváci: 17562