Ottawa – Pittsburgh 1:2 (po s.n.) | Tampa Bay – Philadelphia 5:1 (kon.) | Montreal – NJ Devils 4:3 (po pr.)
Chicago – Detroit 2:1 (po pr.) | St. Louis – Minnesota 5:4 (po pr.) | San Jose – Vancouver 4:1 (kon.)
Winnipeg – NY Islanders 5:4 (po pr.)
San Jose Sharks
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Vancouver Canucks
cz Pondelok 28.01.2013, 02:00 • HP Pavilion • NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (04:45:35)

Dnešní utkání skončilo, z vítězství 4:1 se raduje domácí tým San Jose. Utkání bylo velmi nervózní, o čemž svědčí velký počet vyloučených hráčů na obou stranách.

STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - celkem:

San Jose: 27

Vancouver: 24

60:00

18:31
    Dalším vyloučeným hráčem je Alexandre Burrows, domácí si zahrají přesilovou hru.

56:26
    Těch rvaček je již v dnešním utkání nějak moc, Andrew Desjardins (SJS) a Kevin Bieksa (VAN) dostávají pětiminutový trest za vzájemnou bitku.

52:05
    Douglas Murray fauluje loktem a následně se vrhl do bitky s Aaronem Volpattim. Oba hráči dostávají pětiminutové tresty.

51:16

49:16
    Za napadení jde na trestnou lavici Kevin Bieksa. Přesilovou hru budou hrát Sharks.

48:14
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Sharks využívají přesilovou hru! JOE PAVELSKI zvyšuje vedení domácích na 4:1. Asistence: Joe Thornton, Patrick Marleau.

47:29
    Za nedovolené bránění je vyloučen hráč Canucks Mason Raymond.

40:01

STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 2. třetina:

San Jose: 8

Vancouver: 13

40:00

34:27
    Domácí využívají přesilovou hru. PATRICK MARLEAU dává třetí branku Sharks. Asistence: Dan Boyle, Logan Couture.

32:36
    Maxim Lapierre jde za nedovolené bránění na trestnou lavici, domácí budou hrát přesilovou hru.

31:05
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Vancouver snižuje, ALEXANDRE BURROWS dává první branku hostů. Asistence: Jannik Hansen.

27:31

25:31
    Domácí Ryane Clowe jde znovu na trestnou lavici, Vancouver si zahraje přesilovou hru.

23:33

21:44

21:33
    Alexandre Burrows jde za podražení na trestnou lavici, domácí budou po návratu Brada Stuarta hrát přesilovou hru.

19:44
    Dalším vyloučeným hráčem San Jose je Brad Stuart.

17:52
    Ryan Clowe je vyloučen za držení hole, přesilovou hru si zahraje Vancouver.

14:20
    Vancouver bude hrát v oslabení, Kevin Bieksa vyhazuje puk mimo do hlediště a jde za zdržování na dvě minuty.

12:01

10:01
    A opět se vylučuje, na trestnou lavici jde domácí Brad Stuart za podražení.

08:38
    Další bitka na ledě! Zack Kassian (VAN) a Ryane Clowe (SJS) dostávají větší trest za vzájemnou rvačku - pět minut.

07:48

05:48
    Kevin Bieksa jde za nedovolené bránění na dvě minuty, domácí budou hrát přesilovou hru.

03:26
    Střelou zápěstím se prosazuje JOE PAVELSKI a domácí jdou do dvoubrankového vedení. Asistence: bez asistence.

00:43
    Hra ve čtyřech svědčí domácím, kteří se díky přesné střele zápěstím JOEA THORNTONA ujímá vedení. Asistence: Marc-Edouard Vlasic, Brad Stuart.

00:05
    Hned v úvodu utkání se po vzájemné bitce musí poroučet na trestnou lavici domácí Ryane Clowe a hostující Alexandre Burrows.

00:01

San Jose Sharks: Niemi (Greiss) - Vlasic, Stuart, Irwin, Boyle, Murray, Braun - Marleau, Thornton, Pavelski - Havlát, Couture, Clowe - Wingels, Handzuš, Galiardi - Sheppard, Gomez, Burish

Vancouver Canucks: Schneider (Luongo) - Garrison, Edler, Hamhuis, Bieksa, Ballard, Tanev - D. Sedin, H. Sedin, Kassian - Higgins, Burrows, Hansen - Raymond, Schröder, Weise - Lapierre, Malhotra, Volpatti

Rozhodčí: Hasenfratz, Jacskon - Cvik, Gibbs.

V dnešním utkání zkrácené základní části NHL, z něhož vám přinášíme změny stavu, proti sobě nastoupí San Jose Sharks a Vancouver Canucks.

San Jose je aktuálně vedoucím mužstvem Pacifické divize, když všechny čtyři dosud odehrané zápasy dokázalo vyhrát! Na druhý Anaheim, který má na svém kontě také čtyři odehrané zápasy, má náskok dvou bodů - jedné výhry navíc.

Vancouver je pro změnu vedoucím týmem Severozápadní divize, ale jeho bilance není tak skvělá, jako San Jose. V dosud odehraných čtyřech utkáních dvakrát vyhrál a jednou prohrál. Bod získal také za jednu prohru v prodloužení.

Češi na ledě
    Jediným Čechem v dnešním utkání bude v dresu San Jose útočník Martin HAVLÁT.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 1. Thornton (Vlasic, Stuart), 4. Pavelski, 35. Marleau (Boyle, Couture), 49. Pavelski (Thornton, Marleau) - 32. Burrows (Hansen)

Rozhodca: Hasenfratz, Jacskon - Cvik, Gibbs

Diváci: 17562