Niger – Ghana 0:3 (kon.) | DR Kongo – Mali 1:1 (kon.)
Demokratická republika Kongo
1:1 (1:1)
Mali
cz Pondelok 28.01.2013, 18:00 • Moses Mabhida Stadium, Durban (JAR) • Africký pohár národov

Je za námi zápas skupiny B z afrického poháru národů, který skončil remízou 1:1 mezi Demokratickou republikou Kongo a Mali.
    Do vedení se dostali domácí, které tam dostal Mbokani ve třetí minutě po pokutovém kopu. Ve čtrnácté minutě srovnal Mamadou Samassa a bylo to takřka vše, co utkání přineslo.

87
    Mali provádí další změny v sestavě. Diarrá nahradí Diakitého.

86
    V ofsajdu se ocitl Seydou Keita.

84
    Hra začala nabírat tempo a Kongo dostává soupeře pod tlak.

82
    Po rohovém kopu přišel protiútok domácích hráčů, na jejímž konci napálil Diabate míč do tyče!

80
    Do konce zápasu zbývá nějakých deset minut a stále čekáme na zajímavější akci.

79
    Střídá také Kongo. Kanda nahradí Kaluyitukiu.

78
    Mali střídá. Samassu nahradí Diabate.

76
    Protiútoky obou týmů jsou neustále bez zakončení, bez efektu a nekončí nijak zajímavě.

74
    Rohový kop Konga neskončil bůhví jak výtečně a skóre se měnit nebude.

72
    Momo Sissoko odejde ze hřiště a nahradí ho Traoré.

Fauly: 24 - 22.

Střely: 6 - 6.

Držení míče: 52% - 48%.

70
    Zranil se Momo Sissoko, dá se však, že bude moci pokračovat ve hře.

70
    Do zakončení se dostal Momo Sissoko, ale svojí střelou branku netrefil.

70
    Na zvrat v zápase mají oba týmy nějakých dvacet minut. Nepomohlo k tomu však ani parádní přízemní zakončení Mulumba, jehož ránu vyrazil Samassa.