Tomáš Berdych
Tomáš Berdych (5)
3
6 6 7
cz Nedeľa 20.01.2013, 07:20 • Margaret Court Aréna, Melbourne • Australian Open - muži - Australian Open (tvrdý povrch)

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (10:11:53)

Kevin Anderson doplatil v dnešním utkání na neskutečné množství nevynucených chyb, což se projevilo zejména v prvních dvou setech. Jako tradičně se mohl spolehnout na dobré podání, nicméně při výměnách ze základní čáry to nebylo ono a na v pohodě hrajícího soupeře to dnes prostě nestačilo.

Dnešní utkání, které bylo v prvních dvou setech poměrně jednoznačné, se neksutenčně zdramatizovala ve třetím setu, ve kterém si hráči brali své servisy, ovšem poté Anderson zpřesnil hru a Tomáš Berdych musel odvracet několik setbolů! Set nakonec dospěl až do dramatického tajbrejku, v němž si lépe vedl český tenista a po vítězstí 15:13 tak získal třetí set, a tím i celý zápas, ve svůj prospěch!

Skončilo dnešní utkání, ve kterém se nakonec z vítězství raduje český tenista Tomáš BERDYCH! Ten si tak na Australian open zahraje třetí rok po sobě ve čtvrtfinále, kde ovšem narazí na vítěze duelu mezi Novakem Djokovičem a Stanislasem Wawrinkou!

Konec zápasu

6:7
    To byl aut! Ano, i jestřábí oko potvrzuje, že forhend Andersona končí v autu, the game is over!

13-14
    Výborně, Berdych si podržel své podání a je tu další mečbol!

13-13
    Konečně se Berdych trefil do prvního servisu!

13-12
    Hodně nepovedený forhend z rakety Tomáše Berdycha, setbo Anderson.

12-12
    Podávat bude Kevin Anderson.

12-12
    Následuje výměna stran.

12-12
    Bod z podání, Anderson je jistý při svém podání.

11-12
    Těsný aut z rakety Andersona, který již měl vítězný míček na své raketě, místo toho je tu mečbol číslo čtyři pro Berdycha!

11-11
    Skutečností však je, že Berdychovi se na podání vůbec nedaří.

11-11
    Drama pokračuje, Berdych nyní "vystrašil" svého soupeře svým náběhem na síť, ten posílá svůj míček daleko do autu.

11-10
    Setbol Anderson, který si po dobrém druhém servisu popošel blíže k síti a posílá nechytatelný forhend.

10-10
    Špatný return, Tomáš Berdych chtěl zareturnovat lépe ze soupeřovo druhého servisu, ale nepovedlo se, Anderson odvrací i třetí mečbol!