Chelsea – Arsenal 2:1 (kon.) | Tottenham – Manchester United 1:1 (kon.)
Chelsea FC
2:1 (2:0)
Arsenal FC
Nedeľa 20.01.2013, 14:30 • Stamford Bridge • Anglická Premier League

Na Stamford Bridge panuje veľká radosť! Chelsea zubami-nechtami ubránila tesné víťazstvo 2:1 nad Arsenalom. The Blues prestali v druhom polčase hrať svoju hru, a iniciatívu začal preberať Arsenal, no ten dokázal svoju prevahu zúžitkovať len jedným gólom. Zverencom Rafu Beníteza hrozil podobný druhý polčas ako proti Southamptonu, no to sa naštastie pre mužstvo Romana Abramoviča neudialo. (16:25:41)

90+6
    Giroud sa previnil útočným faulom na Azpilicuetu. Chelsea si svoju výhru už zrejme postráži.

90+5
    Giroud hlavičkoval len na hornú sieť. Chelsea teraz odoláva veľkému tlaku!

90+5
    Arsenal zahrával hneď dva rohové kopy, no ani z jedného neskóroval.

90+4
    Cahill predviedol perfektný zákrok pred Walcottom, ktorý by zrejme skóroval!

90+4
    Center Wilshera vyhlavičkoval Ramires na ďalší roh, po ktorom Čech vyboxoval loptu.

90+3
    Závar pred bránou Čecha po nakopnutej lopte Girouda, no Cahill odkopol loptu na roh.

90+1
    Dlhý center Gibbsa zakryl Marin a bude sa odkopávať od brány Čecha. Český gólman sa nikam neponáhľa.

90+
    Nastavuje sa päť minút!!

90
    Bertrandovu strelu zblokoval Sagna rukou, ktorú však mal pri tele. Atkinson sa teda pri spornej situácii nemýlil.

89
    Londýnske derby sleduje 41 784 divákov!

88
    Domáci robia vo svojom tíme poslednú zmenu. Eden Hazard bol nahradený Marinom.

87
    Priamy kop zahral Vermaelen svojou ľavačkou vedľa brány.

86
    Mata stratil loptu a Cole musel pred šestnástkou zastaviť za cenu žltej karty Sagnu!

85
    Cole na ľavej strane fauloval Cazorlu a Arsenal môže využiť túto výhodu.

84
    Ba bol tiesnený a nedokázal odcentovať.

83
    Azpilicueta čisto obral Aršavina o loptu.

82
    Demba Ba sa krásne uvoľnil a obišiel aj gólmana, no jeho strelu pred bránkovou čiarou zblokoval Vermaelen! Ba teraz spálil skutočne veľkú tutovku.