Třinec – K. Vary 3:2 (kon.) | Motor ČB – Litvínov 3:1 (kon.) | Chomutov – Pardubice 4:3 (kon.)
Berani Zlín – Vítkovice 5:3 (kon.) | Plzeň – Slavia 2:4 (kon.) | Sparta Praha – Liberec 8:1 (kon.)
Berani Zlín
5:3 (1:2, 3:0, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
cz Piatok 18.01.2013, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

47:37
    Dnes už druhé vyloučení domácích za zdržování hry. Holíkovo bekhendové vyhození končí mimo ledovou plochu. Zlínské čeká další dvouminutové oslabení.

42:48
    Jaroslav Balaštík (ZLN) 2 minuty za zdržování hry.

37:54
    Počet hráčů na ledě se srovná, vyloučen je Jaroslav Balaštík (ZLN) 2 minuty za hákování. Vítkovice budou hrát poté 26 vteřin přesilovku pět na čtyři.

35:28
    Na lavici hříšníků už má namířeno slovenský útočník Marek Bartánus (VIT) který vyfasoval trest 2+2 minuty za hru vysokou holí.

32:54
    Tohle vyloučení domácích hokejistů bylo ze soudku přísnějších, ale domácím nezbývá nic jiného, než se dobře připravit na následující dvě minuty. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za naražení ze zadu.

28:40
    Na trestnou lavici už putuje Antonín Honejsek (ZLN) 2 minuty krosček.

22:48
    Vítkovice jdou do tří, veliká šance pro Zlín k vyrovnání. Marek Malík (VIT) 2 minuty za napadení.

21:41
    Za sekání si odsedí dvouminutový trest Petr Strapáč (VIT)

16:11
    První přesilovka zlínských hokejistů. Vyloučen je vítkovický obránce Adam Sedlák (VIT) na dvě minuty za nedovolené bránění.

12:35
    Radim Tesařík (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 19. Tesařík (Honejsek, Melenovský), 24. Tesařík (Čajánek, Holík), 25. Balaštík (Zámorský, Hamrlík), 39. Honejsek (Tesařík), 60. Čajánek (Holík) - 5. Klimek, 20. Klimek (Malík), 53. Klimek (Burger)

Berani Zlín: Horčička - Hamrlík, Zámorský, Tesařík, Řezníček, Kotvan, Urbanec, Horák - Balaštík, Leška, Köhler - Veselý, Čajánek, Honejsek - Kubiš, Holík, Melenovský - Okál, Šlahař, Fořt.
    HC Vítkovice Ridera: Málek - Malík, Voráček, Rehák, Štencel, Sedlák, Sloboda, Stehlík, Kudělka - Káňa, Ujčík, Svačina - Hruška, Huna, Roman - Húževka, Strapáč, Klimek - Szturc, Burger, Bartánus.

Rozhodca: Jeřábek, Hribik - Kostka, Bláha