Trebišov – Lipt. Mikuláš 5:3 (kon.) | Michalovce – Prievidza 8:0 (kon.) | Trnava – Bardejov 0:5 (kon.)
Spišská N. Ves – Prešov 1:3 (kon.) | Topoľčany – Senica 4:5 (po s.n.) | Detva – Pov. Bystrica 5:0 (kon.)
HK DOXXbet Detva
5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
HK 95 Považská Bystrica
Utorok 15.01.2013, 17:30 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Na začiatku tretieho dejstva zvýšil na 3:0 Michal Šúrek a následne pridal dva góly Slavomír Buda, ktorými uzavrel skóre zápasu na 5:0 a všetky body tak zostávajú v Detve.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:49:10)

60:00

59:50
    Dnešné stretnutie sleduje 120 divákov.

59:32
    Detva dala gól!
    SLAVOMÍR BUDA zvyšuje náskok Detvy na 5:0, asistenciu na góle si pripisuje Tomáš Špila.

59:04
    Hostia v plnom počte.

58:53
    Trest Michala Sekáča sa končí.

57:04
    Adrián Palák z Považskej Bystrice dostáva dvojminútový trest za sekanie.

57:03
    Domáci v plnom počte.

56:53
    Hosťujúci Michal Sekáč si musí odsedieť dvojminútový trest za sekanie.

55:47
    Trest oboch previnilcov sa končí.

55:03
    Domáci Tomáš Špila dostáva dvojminútový trest za hrubosť.

53:47
    Domáci Sean Menton dostáva dve trestné minúty za hrubú hru a Michal Vereš dostáva dvojminútový trest za sekanie.

53:10
    SLAVOMÍR BUDA zvyšuje náskok domácej Detvy na 4:0! Asistenciu na jeho presnom zásahu si pripisuje Marek Hataš a Branislav Srnka.

50:55

48:55
    Adam Boško vyhadzuje puk a odchádza si odsedieť dve trestné minúty. Hostia sa budú musieť brániť.

45:34

44:51
    Trest Daniela Neumanna sa končí a pokračuje presilová hra Považskej Bystrice o jedného hráča.

43:34
    Michal GutWald dostáva dvojminútový trest za sekanie a Detvu čaká oslabenie o dvoch mužov.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 32. Hataš (Srnka, Špila), 35. Hegyi (Neumann, Buda), 43. Šúrek (Trochta, Méry), 54. Buda (Hataš, Srnka), 60. Buda (Špila)

HK DOXXbet Detva: Dzubina - Hataš, Špila, Buda, Srnka, Hegyi - Neumann, Mačkovič, Kanaet, Mahdalík, Menton - Pač, GutWald, Šúrek, Trochta, Méry - Nociar, Nemček, Ihnaťo, Ľupták, Čanky
    HK 95 Považská Bystrica: Johanes - Šuda, Sekáč, Koleda, Slávik, Bujdák - Filo, Niník, Majerik, Adamec, Boško - Balušík, Nemčík, Kubiš, Jarab, Palák - Vereš, Ligas, Kudlej, Kostelanský

Rozhodca: Vladimír Fridrich - Juraj Šťastný, Lukáš Kacej