Trebišov – Lipt. Mikuláš 5:3 (kon.) | Michalovce – Prievidza 8:0 (kon.) | Trnava – Bardejov 0:5 (kon.)
Spišská N. Ves – Prešov 1:3 (kon.) | Topoľčany – Senica 4:5 (po s.n.) | Detva – Pov. Bystrica 5:0 (kon.)
HK STEEL Team Trebišov
5:3 (2:1, 2:2, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Utorok 15.01.2013, 17:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:08:06)

59:06
    Trebišov dal gól!

A zdá sa, že už máme rozhodnuté! BORIS RUŽIČKA strieľa gól a vracia Trebišovu dvoj gólové vedenia. Asistencia: Ivan Králik.

59:05
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny, rozdiel je stále jedno gólový.

55:03
    Pár minút pred koncom vylúčenie na strane hostí. Trest sa krosček si pôjde odpykať strelec dvoch gólov Radoslav Macík.

42:48
    Po dlhšom čase vylúčenie na strane hostí. Previnila sa hráčska lavica hostí za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

29:49
    Za vrazenie na mantinel odchádza na trestnú lavicu hráč Trebišova Patrik Wesselényi.

29:13
    Liptovský Mikuláš dal gól!

A máme znížené! Druhý gól v stretnutí pridáva RADOSLAV MACÍK. Asistencia: Juraj Kuric.

28:08

A opäť sa dostáva do dvoj gólového vedenia. Do čierneho sa trafil MARTIN KOVAĽ. Asistencie: Richard Miľovčík, Erik Ivančo.

25:56
    V tej istej minúte vylúčený za sekanie hosťujúci hráč Tomáš Devečka.

25:30

A domáci sú opäť v jedno gólovom vedení. Úspešným strelcom je RICHARD FICKO. Asistencia: Richard Miľovčík.

23:55
    Devečka hákoval jedného z hráčov Prešova a rozhodca Lauff nariadil trestné strieľanie, ktoré ale Trebišov nepremenil.

23:23
    Za hákovanie ide na trestnú lavicu hráč Trebišova Richard Ficko.

21:29
    Prvé vylúčenie na strane Liptovského Mikuláša. Za držanie odchádza na trestnú lavicu Matejka.

20:20

Hneď v prvej minúte druhej tretiny sa nám stav vyrovnáva! A to zásluhou RADOSLAVA MACÍKA. Asistencia: Peter Klepáč.

Povedzme si ešte, že pomer striel po prvej tretine je 9:16 z pohľadu Trebišova.

20:01
    Začala druhá tretina.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Tomáš Fiala

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL Team Trebišov. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Podsedlý (Wesselényi), 12. Wesselényi (Ivančo), 26. Ficko (Miľovčík), 29. Kovaľ (Miľovčík, Ivančo), 60. Ružička (Králik) - 18. Kledrowetz (Mravec, Bartík), 21. Macík (Klepáč), 30. Macík (Kuric)

HK STEEL Team Trebišov: Peter Babkovič- Ružička, Lenďák, Podsedlý, Králik, Wesselényi- Pačuta, Ficko, Schnelly, Miľovčík, Pavličko- Ivančo, Valko, Pisio, Kovaľ, Grega- Antal, Oravec
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko- Klepáč, Mezovský, Kuric, Paukovček, Poliaček- Bača, Kledrowetz, Bartík, Mravec, Kubáň- Devečka, Duriš, Uhrík, Matejka, Macík- Sajko, Kubovčík, Kabáč