Havlíčkův Brod – Hr. Králové 4:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Šumperk 3:4 (po s.n.) | Ústí n/L – Kadaň 2:4 (kon.)
Třebíč – Jihlava 2:3 (po s.n.) | Beroun – Most 4:2 (kon.) | Písek – Litoměřice 2:3 (po pr.)
Olomouc – Benátky n/J 2:1 (po pr.)
IHC Králové Písek
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Stadion Litoměřice
cz Pondelok 14.01.2013, 18:001. liga (ČR)

61:41
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Je dobojováno. Ve druhé minutě prodloužení rozhoduje o vítězství Litoměřic JAROSLAV HAŠEK. Asistence: Ondřej Martinka.

49:19
    Rychlá akce hostujícího celku přináší vyrovnání. Individuální akci završuje gólem KRYŠTOF KAFAN. Asistence: Ladislav Slížek, Šimon Antončík.

43:08
    Písek právě vstřelil branku!
    Ferebauer našel přesnou přihrávkou zpoza brány hůl DANA RŮŽIČKY, který namířil zakončení bez přípravy přesně k pravé tyči. Asistence: Jiří Ferebauer.

34:21
    Je vyrovnáno. Forhendové zakončení ŠIMONA ANTONČÍKA snad nemohlo být provedeno povedeněji. Raszka se natáhl na brankové čáře, i přesto byl ale bez šance.

13:03
    Šperger zavezl puk do pásma, kde jej přenechal PAVLU SEDLÁČKOVI, který si připravil puk a následně vymetl horní růžek litoměřické branky. Asistence: Zdeněk Šperger.

Petr Košatka

Góly a asistencie: 14. Sedláček (Šperger), 44. Růžička (Ferebauer) - 35. Antončík (pen.), 50. Kafan (Slížek, Antončík), 62. Hašek (Martinka)

IHC Králové Písek: Raszka - L. Kříž, Drtil, Boháč, Růžička, Ruprecht, Makovský, Dvořák, Petráček - Kučera, Šperger, Sedláček - Ferebauer, Vlček, Kubeš - R. Heřman, Vaniš, Petruška - Homolka, Strnad, Volf.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl - Martinka, Husák, O. Kříž, Kolář, Míka, Žovinec - Rudovský, Hašek, Novák - Mrňa, Gerhát, Šinágl - Simon, Slížek, Antončík - Kafan, Hlusička, Tvrzník.

Rozhodca: Schmejkal - M. Jílek, Šperl.