Havlíčkův Brod – Hr. Králové 4:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Šumperk 3:4 (po s.n.) | Ústí n/L – Kadaň 2:4 (kon.)
Třebíč – Jihlava 2:3 (po s.n.) | Beroun – Most 4:2 (kon.) | Písek – Litoměřice 2:3 (po pr.)
Olomouc – Benátky n/J 2:1 (po pr.)
IHC Králové Písek
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Stadion Litoměřice
cz Pondelok 14.01.2013, 18:001. liga (ČR)

50:49
    Přesilová hra pro hosty. Makovský (PIS) usedne za nebezpečnou hru vysokou holí.

38:48
    Jan Rudovský (LTM) - 2 minuty, zdržování hry. Hosté na pár vteřin ve třech.

37:02
    Vlček se dral do samostatné akce a Simon ho stáhnul k ledu. Dvě minuty za hákování pro hostujícího mladíka.

29:20
    Nakonec se vylučovat bude, leč o pár vteřin později. Za faul loktem půjde sedět Mrňa.

23:51
    Hosté budou hrát opět přesilovou hru. Domácí Vaniš se provinil hákováním.

20:00
    Ferebauer (PIS) - 2 minuty, sekání. Hosté odstartují druhou část v početní převaze.

06:49
    Přesilová hra do domácí. Ondřej Martinka (LTM) - 2 minuty, vražení na hrazení.

02:33
    Počet hráčů na ledě se srovná. Husák zahákoval před svou brankou Špergera a hosté budou, stejně jako domácí, ve čtyřech.

01:49
    Jakub Ruprecht (PIS) - 2 minuty, držení. Přesilová hra pro hosty.

Petr Košatka

Góly a asistencie: 14. Sedláček (Šperger), 44. Růžička (Ferebauer) - 35. Antončík (pen.), 50. Kafan (Slížek, Antončík), 62. Hašek (Martinka)

IHC Králové Písek: Raszka - L. Kříž, Drtil, Boháč, Růžička, Ruprecht, Makovský, Dvořák, Petráček - Kučera, Šperger, Sedláček - Ferebauer, Vlček, Kubeš - R. Heřman, Vaniš, Petruška - Homolka, Strnad, Volf.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl - Martinka, Husák, O. Kříž, Kolář, Míka, Žovinec - Rudovský, Hašek, Novák - Mrňa, Gerhát, Šinágl - Simon, Slížek, Antončík - Kafan, Hlusička, Tvrzník.

Rozhodca: Schmejkal - M. Jílek, Šperl.