Hr. Králové – Jihlava 0:2 (kon.) | Kadaň – Třebíč 1:0 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 3:4 (po s.n.)
Šumperk – Olomouc 4:3 (po pr.) | Litoměřice – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Beroun 4:1 (kon.)
Most – Písek 3:5 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
cz Sobota 12.01.2013, 17:001. liga (ČR)

47:28
    No, sudí nešel zas tak moc do sebe a za katr poslal jen jednoho hráče z každého týmu. Lukáš Krupka i Michal Tvrdík dostávají dvě minuty za hrubost. 4 na 4

44:00
    Dnes už podruhé Dukle přesilovka moc dlouho nevydržela. Podražení Radka Hubáčka znamená, že se zase bude hrát čtyři na čtyři.

43:28
    Domácí se na chvíli dostali do jihlavského sevření a plyne z toho oslabení. Petr Haluza - 2 minuty za hákování.

37:16
    Jihlava tak využila početní výhodu, a o to samé se nyní budou pokoušet domácí. Michal Jeslínek - 2 minuty za nedovolené bránění.

35:03
    Horké chvilky pro Jakuba Čecha. Jihlava jde na přesilovku po držení Víta Budínského.

29:59
    Ta ale dlouho nevydržela a na druhou stranu trestné lavice míří Michal Velecký. S trestem za držení viditelně není spokojen, ovšem nic s ním nenadělá. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

29:43
    Útočný faul Martina Vágnera nicméně přistřihuje Hradeckým křídla a dává dvě minuty přesilovky Jihlavě.

26:09
    Forčeking hostů byl silný, ale Roman Maliník to s důrazem přehnal. Dvě minuty za sekání a přesilová hra pro Hradec Králové.

14:36
    Početní výhoda pro změnu pro domácí stranu. Miha Štebih pyká za vyhození puku z vlastní třetiny mezi diváky.

11:08
    Michal Tvrdík se hnal za kotoučem tak aktivně, že svého protivníka fauloval. Dvě minuty za držení, přesilovou hru dostává také Dukla.

07:26
    První vyloučení zápasu přichází po sekání Tomáše Kolafy. Dříve Hradečáka, dnes ve službách týmu z Vysočiny.