Vítkovice – Liberec 7:1 (kon.) | K. Vary – Kladno 4:0 (kon.) | Pardubice – Berani Zlín 3:2 (po pr.)
Kometa Brno – Sparta Praha 1:2 (po s.n.) | Litvínov – Chomutov 6:2 (kon.) | Slavia – Motor ČB 1:2 (po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 – 1:0)
Berani Zlín
cz Piatok 11.01.2013, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga (ČR)

57:57
    Tuze nepříjemná situace pro domácí celek. Radoslav Tybor totiž vidí dvě minuty za hru vysokou holí. Pro Zlín dokonalá šance na obrat.

54:49
    Přesilovka pro hosty. Jiří Marušák dostává dvě minuty za držení protihráče.

51:50
    K menší šarvátce došlo mezi Zohornou a hostujícím Kubišem a sudí bude vylučovat. Dvě minuty vidí jen hráč PSG, který je dostává za hrubost.

45:48
    Přesilovka pro HC ČSOB Pojišťovnu Pardubice. Dvě minuty dostává Jakub Šlahař za podražení.

43:33
    Branka by pravděpodobně stejně neplatila, jelikož tu máme vyloučení v domácích řadách. Za sekání je vyloučen Tomáš Nosek.

40:00
    Se závěrečným hvizdem je ještě vyloučen domácí Kočí, který dostává dvě minuty za podražení.

30:12
    Po vhazování hostů v útočné třetině dorážel do Salfického po střele Balaštíka útočník Leška. Sudí je nekompromisní a trestá hostujícího hráče dvouminutovým trestem za sekání.

10:52
    Uvidíme další přesilovou hru PSG Zlín. Za držení je totiž potrestán Robert Kousal.

08:14
    Přesilovka pro hosty ze Zlína. Za podražení je vyloučen Jan Buchtele.

00:38
    A hned v úvodu utkání uvidíme přesilovku Pardubic. V útočném pásmu totiž byl podražen Linhartem útočník Tomáš Rolinek.

Martin Mišovec

Góly a asistencie: 19. Cetkovský (Kočí), 48. Somík (Píša, Bartek), 64. Rolinek (Zohorna, Marušák) - 45. Tesařík (Holík, Veselý), 56. Balaštík (Hamrlík, Leška)

HC Dynamo Pardubice: Salfický (Koutský) – Benák, Gawryletz, Vašíček, Píša, Marušák, Kočí, Zdráhal – Bartek, Rolinek, Somík – Nosek, Zohorna, Tybor – Radil, Kousal, Buchtele – Cetkovský, Nahodil, Semorád – J. Veselý.

Trenéři: Mojmír Trličík, Ladislav Lubina a David Pospíšil

Berani Zlín: Sedláček (Horčička) – Zámorský, Hamrlík, Řezníček, Šenkeřík, Linhart, Tesařík, Kotvan – Balaštík, Leška, Köhler – Holík, Čajánek, O. Veselý – Kubiš, Melenovský, Čech – Šlahař, Fořt, Okál.

Trenéři: Rostislav Vlach a Juraj Jurík

Rozhodca: Hrubý, Šír - Gebauer, Lederer