Michalovce – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Trebišov – Detva 1:3 (kon.) | Prievidza – Prešov 0:6 (kon.)
Topoľčany – Trnava 1:4 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 1:2 (po s.n.) | Senica – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
HC Dukla Senica
4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 04.01.2013, 18:00 • Zimný štadión Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (20:23:20)

58:50
    Vladimír Klinga po góle inkasoval desiatku za sťažnosti, ešte jednu, a tak sa musel pobrať predčasne do kabíny.

58:50
    Senica dala gól!
    ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ zrejme definitívne potvrdil výhru domácich! Asistencia: Pavol Pavešic.

55:57
    Vylúčenie Senica - Jozef Salajka - dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

Dnešné stretnutie sleduje 2150 divákov.

41:37
    Vylúčenie Senica - Ľubomír Vaškovič - dve minúty za zdržiavanie hry, vyhodenie puku z hracej plochy.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

34:19
    Vylúčenie Spišská Nová Ves - Nikita Vasiliev - dve minúty za faul kolenom. Navyše 10 minút za nešportové správanie.

32:22
    Vylúčenie Spišská Nová Ves - Richard Smotrila - dve minúty za hákovanie.

31:16
    Domáci sa znova dostávajú do vedenia! Gól v presilovke strelil ANDREJ RAJČÁK. Asistencie: Filip Surovka a Ľubomír Škápik.

27:27
    Vylúčenie Senica - Martin Ivičič - dve minúty za údery. Zároveň Spišská Nová Ves - Dávid Džerenga - päť plus do konca stretnutia za napadnutie.

26:47
    Vylúčenie Senica - Vladimír Lantoš - dve minúty za seknutie.

24:01
    A je znova vyrovnané! Ďalšiu presilovku využíva JOZEF SALAJKA. Asistencie: Vladimír Lantoš a Eduard Šedivý.

22:02
    Vylúčenie Spišská Nová Ves - Tomáš Gonda - dve minúty za napadnutie.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:15
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Druhý útok posiela hostí do vedenia presilovkovým gólom MICHALA FINDURU! Asistencie: Filip Novák a Juraj Prokop.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Ivičič (Škápik, Vaškovič), 25. Salajka (Lantoš, Šedivý), 32. Rajčák (Surovka, Škápik), 59. Vaškovič (Pavešic) - 11. Novák (Džerenga), 20. Findura (Novák, Prokop)

HC Dukla Senica: Marek Peksa - Ľubomír Škápik, Martin Ivičič, Eduard Šedivý, Jozef Salajka, Pavol Pavešic, Ondrej Janík, Dávid Beťko - Ľubomír Vaškovič, Filip Surovka, Peter Kocák - Vladimír Lantoš, Michal Hreus, Martin Mikolášek - Peter Penák, Andrej Rajčák, Juraj Zemko - Dávid Štetina, Michal Kluka, Martin Cibulka.
    HK Spišská Nová Ves: Zdenko Kotvan - Ľubomír Malina, Branislav Horváth, Ľuboslav Vartovník, Dávid Džerenga. Nikita Vasiliev, Erik Nitriansky, Branislav Cvengroš - Boris Krempaský, Vladimír Klinga, Richard Smotrila - Filip Novák, Juraj Prokop, Michal Findura - Filip Jánošík, Tomáš Gonda, Roman Kohutiar - Matej Muránsky, Matej Giľák.

Rozhodca: Adamec - Mĺkvy, Valo