Michalovce – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Trebišov – Detva 1:3 (kon.) | Prievidza – Prešov 0:6 (kon.)
Topoľčany – Trnava 1:4 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 1:2 (po s.n.) | Senica – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
HK STEEL TEAM Trebišov
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
HK DOXXbet Detva
Piatok 04.01.2013, 17:00 • ZŠ Trebišov • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:11:15)

Na začiatku tretej tretiny znížil Filip Podsedlý stav zápasu na 1:2, čím vykresal Trebišovu iskierku nádeje na zvrat v zápase. Ten sa však nekonal, pretože v 51. minúte vrátil Branislav Srnka dvojgólové vedenie hosťujúcej Detve a na výsledku 1:3 sa už nič nezmenilo. Detva si tak z Trebišova odváža všetky tri body.

60:00

55:40
    Domáci v plnom počte.

53:40
    Ľubomír Buraľ oslabuje domáci tím, keď dostáva dvojminútový trest za držanie.

50:20
    Detva dala gól!
    BRANISLAV SRNKA vracia Detvu do dvojgólového vedenia! Asistenciu na góle má Matej Síkela.

42:31
    Trebišov dal gól!
    FILIP PODSEDLÝ znižuje náskok hostí na 1:2 a vracia Trebišov do zápasu! Asistenciu na góle si pripisuje Ivan Králik a Boris Ružička.

41:00
    Dnešné stretnutie sleduje 430 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

Po druhej tretine vyhráva Detva v Trebišove 0:2, keď sa o góly hostí postaral v 24. minúte Dominik Ľupták a v 33. minúte Dominik Kanaet.

40:00
    Druhá tretina skončila.

32:55
    DOMINIK KANAET zvyšuje náskok hostí na 0:2! Asistenciu na jeho presnom zásahu si pripisuje Matej Síkela.

31:07
    Hostia v plnom počte.

29:07
    Hosťujúci hokejista, Slavomír Buda, dostáva dvojminútový trest za napadnutie.

23:22
    DOMINIK ĽUPTÁK otvára skóre zápasu a dostáva hostí do vedenia! Asistenciu na góle majú Dominik Hegyi a Martin Trochta.

20:01
    Začala druhá tretina.

V prvej tretine sa na výsledku nič nezmenilo a platí bezgólový stav 0:0.

20:00
    Prvá tretina skončila.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL TEAM Trebišov. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 43. Podsedlý (Králik, Ružička) - 24. Ľupták (Hegyi, Trochta), 33. Kanaet (Síkela), 51. Srnka (Síkela)

HK STEEL TEAM Trebišov: Hollý - Ficko, Ružička, Schnelly, Králik, Podsedlý - Ivančo, Valko, Pisio, Kovaľ, Pavličko - Antal, Buraľ, Petričko, Miľovčík, Oravec - Pačuta, Senčák, Marcinko
    HK DOXXbet Detva: Dzubina - Hrčka, Nemček, Hegyi, Trochta, Ľupták - Neumann, Mačkovič, Šúrek, Mahdalík, Žilka - Hataš, Špila, Buda, Srnka, Štepán - GutWald, Šiška, Kanaet, Fekiač, Síkela

Rozhodca: Tomáš Orolín - Michal Jurko, Maroš Pribula