Utrecht – Heerenveen 3:1 (kon.) | Arnhem – Waalwijk 2:2 (kon.) | Feyenoord – Den Haag 3:2 (kon.)
Willem II – Amsterdam 2:4 (kon.)
FC Utrecht
3:1 (0:0)
SC Heerenveen
cz Nedeľa 16.12.2012, 12:30 • Stadion Galgenwaard, Utrecht • Holandská Eredivisie

Sudí Higler dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém FC Utrecht poráží SC Heerenveen v poměru 3:1. Všechny čtyři góly padly až ve druhém poločase. Skóre otevřel v šedesáté sedmé minutě Kogel, který se trefil také o tři minuty později. Za osm minut snížil z pokutového kopu na 2:1 Finnbogason a minutu před koncem řádné hrací doby pojistil výhru přesnou trefou na 3:1 Mulenga. Utrecht byl lepším týmem a tříbodový zisk si zasloužil. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:25:23)

90+3
    Žlutou kartu vyfasoval Leon de Kogel.

90+2
    Hosté dostali výhodu volného přímého kopu, ale nic z něj nevytěžili.

90
    Sudí nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Hrací plochu opouští Lukáš Mareček, nahrazuje ho Daniel De Ridder.

89
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Výbornou práci s míčem a stabilitu prokázal JACOB MULENGA, se kterým prohrál souboj obránce Otigba. JACOB MULENGA si následně připravil balon na levačku a nekompromisně zakončil. Brankář Nordfeldt byl bez šance.

87
    Hrací plochu opouští Marten De Roon, nahrazuje ho Oussama Tannane.

86
    Mareček rozehrál tuto standardní situaci nakrátko.

86
    Hosté z rohového kopu vytěžili další roh.

86
    Do konce utkání zbývá necelých pět minut a u balonu jsou hosté.

84
    Nebezpečný centr vyboxoval Nordfeldt do bezpečí.

83
    Rohový kop ve prospěch domácích.

82
    Domácí hráči se ocitli v šanci, ale nebezpečná hlavička rozechvěla nakonec pouze břevno. Touto střelou se prezentoval Bulthuis.