BK IMOS Brno – Györ 86:61 (kon.) | CB Avenida Salamanca – ZVVZ USK Praha 65:78 (kon.)
BK IMOS Brno
86:61 (17:17, 41:30, 70:46)
Serco UNI Györ
cz Streda 12.12.2012, 18:00 • Hala Rosnička Brno • Euroliga - ženy

Brno si tak připisuje dva body do tabulky Evropské ligy a poráží maďarský Györ 86:61. S tímto faktem se z Brna loučím a u dalších přenosů se budu těšit na počtenou. (19:34:48)

Je dobojováno, ač byla první půle ještě poměrně vyrovnáná, tak od druhého poločasu bylo na hřišti pouze jedno družstvo. Domácí Žabiny přehrávaly své soupeřky, které byly bezradné. Vůbec jim nešla střelba, což naopak domácím vycházelo téměř vše.

40:00
    Konec zápasu. (86:61)

39:58
    Už se nic nestane, je to jasné. (86:61)

39:18
    ...stejně tak Bujdosová a ještě tam byl bod z trestu. (86:61). (86:61)

38:40
    Teprve šestnáctiletá Beránková trefuje za tři body... (86:57)

38:11
    Kublinová opět na trestných hodech, dává však pouze jeden. (83:57). (83:57)

37:52
    Jan Bobrovský si vyžádal čas na poradu. (83:56). (83:56)

37:38
    Raksániová snižuje, spíše kosmeticky upravuje skóre. Brňankám to teď příliš nejde, ale jak již bylo řečeno. Příležitost dostala mladá děvčata a šírší lavička, která se do utkání často nedostává. (83:56). (83:56)

36:52
    Asi vás to nepřekvapí, ale opět to byla Kublinová, která dává dva body. (83:54). (83:54)

36:38
    A nyní jeden ze dvou. (83:52). (83:52)

36:28
    Kublinová dává oba trestné hody. (83:51). (83:51)

36:05
    Nejlepší hráčka na hřišti Abdiová vybojovala další dva body do brněnské pokladničky. (83:49). (83:49)

35:37
    Bujdosová si připsala tři body. (81:49). (81:49)

35:25
    Trenér Bobrovský dává prostor mladým hráčkám, šance se nyní chopila Křivánková. (81:46). (81:46)

34:57
    Ani tentokrát se to nepodařilo. Hostující trenér už neví co dělat a střídá hráčky jak na běžícím pásu. (79:46). (79:46)

34:20
    Györ nedal za celou čtvrtou čtvrtinu ani jeden bod, to hovoří naprosto za vše. Momentálně 9:0 a celkově (79:46). (79:46)

33:41
    Fanoušci hostů už rezignovali, to domácí publikum je v euforii. (79:46)

33:24
    Šujanová za dva body, domácím hráčkám tam skutečně padne úplně všechno. V minulých zápasech tomu tak rozhodně nebylo. (79:46). (79:46)

32:45
    S velkou dávkou štěstí se trefuje pod košem Jurčenková. Na druhé straně útok hostů opět končí velice rychle. (77:46). (77:46)

Roman Zajíček

BK IMOS Brno: Hanušová, Vlková, Hejdová, Šujanová, Horáková, Kašpárková, Ohldeová, Jurčenková, Abdiová, Pecková, Beránková, Křivánková. Trenér: Jan Bobrovský.
    Serco UNI Györ: Öriová, Raksániová, Hurstová, Simonová, Nagyová, Semseiová, Shegogová, Rasheedová, Dobosová, Kublinaová, Bujdosová, Lakloth. Trenér: Ákos Füzy.

Rozhodca: Schmidt (Německo), Ponomarenko (Ukrajina), Perlič (Chorvatsko)