Ukrajina – Česko 22:25 (kon.) | Čierna Hora – Island 26:16 (kon.) | Francúzsko – Macedónsko 29:15 (kon.)
Nemecko – Španielsko 20:23 (kon.) | Chorvátsko – Maďarsko 28:27 (kon.) | Nórsko – Srbsko 28:26 (kon.)
Rumunsko – Rusko 21:21 (kon.) | Švédsko – Dánsko 27:26 (kon.)
Nemecko
20:23 (12:13)
Španielsko
cz Utorok 04.12.2012, 18:15Majstrovstvá Európy žien

Z mé strany je to pro dnešek vše, ale házenkářský program na onlajnech pokračuje i nadále. Děkuji za pozornost a někdy se těším zase na přečtenou! (20:23) (19:53:27)

Dlouho vyrovnané utkání nakonec o tři branky vyhrály španělské házenkářky. Utkání se zlomilo v době, kdy se Němky ujaly vedení 18:16, ale poté se jim zcela přestalo střelecky dařit a téměř třináct minut neskórovaly.

Nejlepší střelkyní Německa byla se šesti brankami Laura Steinbachová. Ještě o gól více zaznamenala španělská kanonýrka Carmen Dolores Martinová. (20:23)

60
    Konec zápasu. (20:23) (20:23)

60
    Nerea Penaová sedmičku proměňuje a zřejmě pečetí výsledek. (20:23) (20:23)

60
    Až teď za pomoci lékařského týmu vstala a odchází ze hřiště. (20:22) (20:22)

60
    Martinová stále leží v německém brankovišti. (20:22) (20:22)

60
    Pokračuje se. Ještě sedmimetrový hod po faulu na Martinovou. Ta bude potřebovat ošetření. (20:22) (20:22)

60
    Oddechový čas pro Španělsko 19 sekund před koncem zápasu. (20:22) (20:22)

60
    Steinbachová selhala v zakončení a Němky už to budou mít velmi těžké. (20:22) (20:22)

59
    Španělky nepřesně zakončily a Německo pospíchá v před. (20:22) (20:22)

59
    Fernandezová s bolestivou grimasou na zemi. Ale zdá se, že bude v pořádku. (20:22) (20:22)

59
    Dvě minuty do konce zápasu. (20:22) (20:22)

58
    Hezkou střelu z dálky vypustila Steinbachová. Dvacátý gól Německa. (20:22) (20:22)

58
    Barbosová svému týmu vrací třígólový náskok. Time-out německé lavičky. (19:22) (19:22)

57
    Konečně se prosadily Němky. Wohlboldová snížila na rozdíl dvou branek. (19:21) (19:21)

56
    Schülkeová si na sedmičku Martinové sáhla, ale přesto míč skončil v síti. Španělky poprvé vedou o tři góly a zdá se, že se zápas láme. (18:21) (18:21)

56
    Navíc budou Španělky házet další sedmičku. (18:20) (18:20)

55
    Němkám naprosto zamrzl střelecký prach. Netrefily se už více než deset minut. (18:20) (18:20)

54
    Sedmimetrový hod neproměnila ani Barbosová. Její střelu do horní části branky vyrazila Schülkeová, která si také přišla pouze chytit sedmičku. (18:20) (18:20)

53
    Do branky šla Gonzalezová a nohou vykopla pokus Zapfové. Španělsku se opět vyplatilo střídání brankářek na sedmičku. (18:20) (18:20)