Ukrajina – Česko 22:25 (kon.) | Čierna Hora – Island 26:16 (kon.) | Francúzsko – Macedónsko 29:15 (kon.)
Nemecko – Španielsko 20:23 (kon.) | Chorvátsko – Maďarsko 28:27 (kon.) | Nórsko – Srbsko 28:26 (kon.)
Rumunsko – Rusko 21:21 (kon.) | Švédsko – Dánsko 27:26 (kon.)
Francúzsko
29:15 (15:10)
Macedónsko
cz Utorok 04.12.2012, 18:15 • Čair Sports Center, Niš (Srbsko) • Majstrovstvá Európy žien

Francouzsky potvrdily roli favorita a jasně svého soupeře z Makedonie přehráli. Utkání mám nakonec skončilo čtrnácti brankovým rozdílem. To je pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. (19:39:59)

60
    Konec zápasu. (29:15)

59
    Tentokrát to bílé dresy zkusily středem a byly úspěšné. (29:15) (29:15)

58
    Další střelecký pokus Francie končí tam, kde má. Tedy v brance Makedonie. (28:15) (28:15)

58
    Máme před sebou poslední dvě minuty druhého poločasu. O vítězi utkání již není pochyb. (27:15) (27:15)

57
    Z pravé strany se dokázala prosadit Mecheská. (27:15) (27:15)

56
    Francouzsky si ale připravili rychlou odpověď. (27:14) (27:14)

56
    Crvenkoská proměňuje sedmičku. (26:14) (26:14)

56
    Baudouiová ale odpoví svou osmou brankou v utkání. (26:13) (26:13)

55
    Makedonky se po dlouhé době dokázali prosadit středem hřiště. (25:13) (25:13)

54
    Oddechový čas pro hosty. (25:12) (25:12)

53
    Rodíl ve skóre je už třinácti brankový. Další branku přidala Baudouiová. (25:12) (25:12)

53
    Bruneauová přidává další francouzskou branku. (24:12) (24:12)

52
    Francouzská gólmanka znovu předvedla svoje kvality a nechala vyniknout svoji levou ruku. (23:12) (23:12)

51
    Francie je kompletní a bude útočit. (23:12) (23:12)

50
    Dembelová přidává další přesný zásah. (23:12) (23:12)

49
    Pradelová předvedla parádní zákrok. Makedonie se bude muset bránit. (22:12) (22:12)