Třinec – Litvínov 6:3 (kon.) | Motor ČB – Berani Zlín 3:6 (kon.) | Chomutov – Slavia 1:5 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 2:3 (kon.) | Kladno – Plzeň 4:3 (kon.) | Liberec – K. Vary 3:1 (kon.)
HC Kometa Brno
2:3 (0:2, 2:1, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
cz Piatok 23.11.2012, 18:00 • KAJOT ARENA (kapacita 7200) • Tipsport extraliga (ČR)

55:52
    Aleš Hemský kvůli tomu diskutoval s rozhodčím a obdržel desetiminutový osobní trest. To ale Hemskému nestačilo a pokračoval ve svých výpadech. Sudí jej proto poslali předčasně do kabin.

55:51
    Jan Starý vysekl Hynku Zohornovi hůl z ruky a bude vyloučen na dvě minuty.

50:13
    Bude se vylučovat. Za faul na Petrovického si odsedí dvě minuty Hemský, jeho přestupek byl definován jako sekání. Domácí si dožadují i dalšího vyloučení, sudí však nevidí důvod.

37:16
    Tomáše Malce tvrdě atakoval David Krejčí, který bude vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

34:39
    Za sekání je dvě minuty vyloučen pardubický Hynek Zohorna, domácí si zahrají další přesilovku.

32:05
    Tomáše Zohornu zasáhl vysokou holí Jozef Kováčik a dvě minuty si tak posedí na trestné lavici.

27:28
    Hynek Zohorna fauloval ve středním pásmu a je vyloučen na dvě minuty za podražení. Hosté si tak zahrají přesilovou hru.

24:46
    Benák nedovolené zastavil Holce a bude vyloučen na dvě minuty za podražení. Kometa si potřetí v zápase zahraje přesilovou hru.

21:58
    Po dalším zákroku domácího brankáře se strhla menší mela a bude se vylučovat pouze na straně Komety. S důrazem to dle sudích přehnal Boris Valábik a je vyloučen za hrubost.

13:21
    Po komerční přestávce začne druhá přesilovka Brna v utkání. Jiří Cetkovský je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

05:07
    I hosté si zahrají v početní výhodě. Tomáš Divíšek je vyloučen za podražení.

02:15
    Erat se zpoza branky dral do šance a byl faulován, hosté jdou do čtyř. Za sekání je vyloučen na dvě minuty Václav Kočí.

David Nekvinda

Góly a asistencie: 35. Bičánek (Divíšek), 36. Petrovický (Erat, Malec) - 9. Buchtele (Kousal, Benák), 11. Krejčí (Starý, Hemský), 27. Somík

HC Kometa Brno: Falter (Trvaj) - Žižka, Kováčik, Bičánek (C), Valábik, Valach, Malec, Krejčiřík - Hruška J., Divíšek, Zohorna H. - Erat, Petrovický, Holec - Dočekal, Čermák, Hořava - Němec, Wasserbauer, Mrázek - Jenyš
    Trenéři: Zdeněk Venera, Lubomír Oslizlo.

HC Dynamo Pardubice: Salfický (Růžička) - Kindl J., Píša, Benák, Vašíček, Ďaloga, Kočí V., Drtina - Starý, Krejčí, Hemský - Bartek, Somík (C), Zohorna T. - Šagát, Buchtele, Kousal - Nosek, Nahodil, Semorád.
    Trenéři: Mojmír Trličík, Ladislav Lubina.

Rozhodca: Hodek, Polák - Čech, Dřínovský

Diváci: 7200 (vyprodáno)