Liberec – Litvínov 3:4 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 1:2 (kon.) | Sparta Praha – Slavia 2:4 (kon.)
Kladno – Berani Zlín 1:4 (kon.) | Motor ČB – Třinec 3:1 (kon.) | Chomutov – Plzeň 2:3 (po s.n.)
Bílí Tygři Liberec
3:4 (1:2, 0:0, 2:2)
HC VERVA Litvínov
cz Nedeľa 18.11.2012, 17:00 • Tipsport arena, Liberec. • Tipsport extraliga (ČR)

48:49
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí je na trestnou lavici poslán Derner, za hosty Rapáč. Oba na dvě minuty za hrubost.

45:23
    Hosté jdou do oslabení. Vyloučen je Kousalík na dvě minuty za držení protihráče

38:47
    Charousek (LIT) jde na 2 minuty na trestnou lavici. Domácí si v závěru druhé části zahrají přesilovku.

29:20
    Litvínovský brankář dostává dvě minuty za podražení.

24:54
    Dvě minuty pro Petra Nedvěda, jenž podrazil protihráče. V pěti si domácí příliš dlouho nezahráli, znovu se budou bránit početní výhodě soupeře.

22:19
    Přesilovka pro Litvínov, obránce Kajínek vyhodil puk přes mantinel a obdržel menší trest.

09:24
    V přesile si zahrají také svěřenci kouče Rosola, za vražení na hrazeni jde pykat domácí útočník Vantuch.

06:03
    Liberecká aktivita bude umocněna další přesilovou hrou. Na trestnou lavici odešel Lukeš, provinil se sekáním.

02:28
    Filippi nalezl před brankou Vantucha, ten z těsné blízkosti trefil pouze brankáře. Při zakončení byl ovšem faulován, dvě minuty za hákování obdržel Černý.

Lukáš Šonský

Jan Hochman

Góly a asistencie: 17. Bárta (Filippi, Šmíd), 47. Víšek (Čakajík, Nedvěd), 60. Šmíd (Dušek) - 11. Hanzl (Stříteský), 16. Martynek (Hanzl, Trávníček), 45. Frolík (Černý), 59. Majdan (Rapáč)

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) – Čakajík, Šmíd, Výtisk, Derner, Čutta, Kajínek, Štich – Bárta, Dušek, Víšek, Špaček, Galamboš, R. Vlach, Kudrna, Filippi, J. Vlach, Vantuch, Bulíř, Krejčík, Nedvěd "C".
    HC VERVA Litvínov: Francouz (Franěk) – Zeman, Stříteský, Kousalík, Charousek, Posmyk, Gula, Sklenička – Trávníček, Pšurný "C", Lukeš, J. Černý, Hübl, Martynek, Kubinčák, Jurčík, Majdan, Martin Frolík, Hanzl, Rapáč.

Rozhodca: Smitka, Kalivoda – Hejl, Horinek.