Trebišov – Prievidza 3:4 (kon.) | Michalovce – Pov. Bystrica 9:5 (kon.) | Trnava – Prešov 4:3 (po s.n.)
Topoľčany – Bardejov 4:5 (po s.n.) | Detva – Spišská N. Ves 0:2 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 6:4 (kon.)
HC Dukla Senica
6:4 (2:3, 4:0, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 04.11.2012, 18:00 • ZŠ Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

V tretej tretine Liptovský Mikuláš už len skorigoval náskok svojho súpera gólom Michala Mravca a Senica doma víťazí nad Mikulášom 6:4.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (20:22:43)

60:00

59:19
    Hosťujúci brankár, Matúš Palko, je potrestaný dvojminútovým trestom za zdržovanie hry.

58:50
    Na strane hostí je za údery päsťou potrestaný Juraj Kuric trestom 2+2 minúty.

58:50
    Domáci hráč, Dávid Štetina, dostáva dvojminútový trest za hru so zdvihnutou hokejkou a za údery päsťou dostáva tresť 5 + 20 minút.

52:00
    Dnešné stretnutie sleduje 1750 divákov.

51:26
    Vylúčenie na oboch stranách! Za nedovolené bránenie odchádza na trestnú lavicu Eduard Šedivý a rovnako na dve minúty odchádza na trestnú lavicu aj hosťujúci Juraj Kuric za sekanie.

50:55
    Desaťminútový osobný trest pre Radoslava Macíka.

51:47
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    MICHAL MRAVEC dáva gól v oslabení, na ktorý mu nahral Ján Holiga!

50:55
    Filip Mezovský oslabuje hostí. Je potrestaný dvojminútovým trestom za nedovolené bránenie.

44:38
    Hostia v plnom počte.

44:07
    Radoslav Macík sa vracia do hry.

42:38
    Rovnako za krosček odchádza na trestnú lavicu aj Radoslav Macík a domáci celok má pred sebou dlhú presilovú hru o dvoch hráčov.

42:07
    Hosťujúci Peter Bartík je vylúčený na dve minúty za krosček.

41:10
    Domáci v plnom počte.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sa Senica zahryzla do svojho súpera a postarala sa o obrat v zápase. Góly Senice v druhej tretine zaznamenali Martin Mikolášek, Andrej Rajčák, Peter Kocák a Ľubomír Škápik.

40:00
    Druhá tretina skončila.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Janík (Rajčák), 20. Vaškovič (Hreus, Lantoš), 22. Mikolášek (Hreus), 25. Rajčák (Janík, Surovka), 34. Kocák (Reissmüller, Škápik), 39. Škápik (Kocák, Čunderlík) - 10. Matejka (Mezovský), 13. Devečka (Kubáň, Kubovčík), 16. Bartík (Paukovček), 52. Mravec (Holiga)

HC Dukla Senica: Peksa - Škápik, Reissmüller, Vaškovič, Čunderlík, Kocák - Šedivý, Salajka, Mikolášek, Hreus, Lantoš - Janík, Reho, Cibulka, Surovka, Rajčák - Beťko, Dubec, Štetina
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko - Devečka, Mezovský, Piatka, Paukovček, Macík - Bartík, Holiga, Kuric, Mravec, Poliaček - Kubovčík, Matejka, Kubáň

Rozhodca: Marián Valachovič - Lukáš Polakovič, Martin Otrubčák