Trebišov – Prievidza 3:4 (kon.) | Michalovce – Pov. Bystrica 9:5 (kon.) | Trnava – Prešov 4:3 (po s.n.)
Topoľčany – Bardejov 4:5 (po s.n.) | Detva – Spišská N. Ves 0:2 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 6:4 (kon.)
HC Dukla Senica
6:4 (2:3, 4:0, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 04.11.2012, 18:00 • ZŠ Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

59:19
    Hosťujúci brankár, Matúš Palko, je potrestaný dvojminútovým trestom za zdržovanie hry.

58:50
    Na strane hostí je za údery päsťou potrestaný Juraj Kuric trestom 2+2 minúty.

58:50
    Domáci hráč, Dávid Štetina, dostáva dvojminútový trest za hru so zdvihnutou hokejkou a za údery päsťou dostáva tresť 5 + 20 minút.

51:26
    Vylúčenie na oboch stranách! Za nedovolené bránenie odchádza na trestnú lavicu Eduard Šedivý a rovnako na dve minúty odchádza na trestnú lavicu aj hosťujúci Juraj Kuric za sekanie.

50:55
    Desaťminútový osobný trest pre Radoslava Macíka.

51:47
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    MICHAL MRAVEC dáva gól v oslabení, na ktorý mu nahral Ján Holiga!

50:55
    Filip Mezovský oslabuje hostí. Je potrestaný dvojminútovým trestom za nedovolené bránenie.

42:38
    Rovnako za krosček odchádza na trestnú lavicu aj Radoslav Macík a domáci celok má pred sebou dlhú presilovú hru o dvoch hráčov.

42:07
    Hosťujúci Peter Bartík je vylúčený na dve minúty za krosček.

39:10
    Vylúčenie na strane Senice. Eduard Šedivý je vylúčený na dve minúty za napadnutie.

38:05
    Senica dala gól!
    Strelcom gólu je ĽUBOMÍR ŠKÁPIK, asistenciu majú Peter Kocák a Martin Čunderlík.

33:17
    Po dvanástich sekundách využíva presilovú hru PETER KOCÁK! Asistenciu na góle majú Marián Reissmüller a Ľubomír Škápik.

33:05
    Lukáš Paukovček oslabuje hostí. Na trestnej lavici si odsedí dvojminútový trest za krosček.

24:58
    Domácemu tímu stačilo na skórovanie len šesť sekúnd presilovej hry! Obrat v skóre dokonáva ANDREJ RAJČÁK, asistenciu na jeho presnom zásahu majú Ondrej Janík a Filip Surovka.

24:52
    Liptovský Mikuláš sa bude musieť brániť. Dvojminútový trest za sekanie si bude musieť odsedieť Dávid Kubovčík.

21:38
    MARTIN MIKOLÁŠEK po prihrávke Michala Hreusa vyrovnáva na 3:3 a všetko začína odznova!

19:04
    Aj domáci hráči využívajú presilovú hru! ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ znižuje náskok súpera na rozdiel jedného gólu, asistenciu na jeho presnom zásahu majú Michal Hreus a Vladimír Lantoš.

17:50
    Vylúčenie na strane Liptovského Mikuláša. Maroš Piatka dostáva dvojminútový trest za hákovanie.

15:14
    Liptáci využívajú druhú presilovú hru v tomto zápase a v Senici sa črtá zaujímavá gólová prestrelka! Autorom gólu je PETER BARTÍK asistenciu zaznamenal Lukáš Paukovček.

14:02
    Ďalší domáci hráč odchádza na trestnú lavicu. Dvojminútový trest za sekanie dostáva Martin Mikolášek.

12:22
    Rýchla odpoveď Záhorákov! ONDREJ JANÍK po 21 sekundách znižuje na 1:2, asistenciu na góle má Andrej Rajčák.

12:01
    Tri sekundy po skončení presilovej hry zaznamenali Mikulášania svoj druhý gól v zápase! Strelcom gólu je TOMÁŠ DEVEČKA, asistenciu majú Patrik Kubáň a Dávid Kubovčík.

09:58
    Senica sa bude musieť znova brániť. Za hru so zdvihnutou hokejkou dostal dvojminútový trest Eduard Šedivý.

09:02
    Hostia napokon predsa využívajú presilovú hru, kde sa gólovo presadil JAKUB MATEJKA po prihrávke Filipa Mezovského!

06:28
    Liptáci sa dlho netešili zo štvorminútovej presilovky, pretože už po jedenásť sekundách odchádza na trestnú lavicu aj hosťujúci Juraj Kuric, ktorý dostáva dvojminútový trest za podrazenie.

06:17
    Ďalšie vylúčenie na strane Senice. Andrej Rajčák odchádza na trestnú lavicu za hru so zdvihnutou hokejkou, kde si odsedí trest 2+2 minúty.

02:05
    Domáci hráč Jozef Reho je vylúčený na dve minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Janík (Rajčák), 20. Vaškovič (Hreus, Lantoš), 22. Mikolášek (Hreus), 25. Rajčák (Janík, Surovka), 34. Kocák (Reissmüller, Škápik), 39. Škápik (Kocák, Čunderlík) - 10. Matejka (Mezovský), 13. Devečka (Kubáň, Kubovčík), 16. Bartík (Paukovček), 52. Mravec (Holiga)

HC Dukla Senica: Peksa - Škápik, Reissmüller, Vaškovič, Čunderlík, Kocák - Šedivý, Salajka, Mikolášek, Hreus, Lantoš - Janík, Reho, Cibulka, Surovka, Rajčák - Beťko, Dubec, Štetina
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko - Devečka, Mezovský, Piatka, Paukovček, Macík - Bartík, Holiga, Kuric, Mravec, Poliaček - Kubovčík, Matejka, Kubáň

Rozhodca: Marián Valachovič - Lukáš Polakovič, Martin Otrubčák