Motor ČB – Pardubice 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 3:4 (kon.) | Třinec – Vítkovice 5:2 (kon.)
Litvínov – Berani Zlín 1:4 (kon.) | Chomutov – Liberec 3:2 (po pr.) | Kladno – Sparta Praha 5:1 (kon.)
Plzeň – K. Vary 5:2 (kon.)
HC Kometa Brno
3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
HC Slavia Praha
cz Nedeľa 28.10.2012, 17:00 • KAJOT ARENA, Brno. Kapacita: 7200 míst. • Tipsport extraliga (ČR)

56:28
    Divíšek fauloval v útočném pásmu Kempného a je vyloučen za podražení. Bek Slavie se chvíli těžce zvedal z ledu, bude ale v pořádku. Minutu a půl se tak bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

55:58
    Ovšem to už zase neplatí. Hosté hráli v pěti příliš brzy a podruhé v zápase jsou za to trestáni dvouminutovým trestem, Ten odpyká Tomáš Hertl.

53:58
    Šance Brna na snížení se zvyšují. Za sekání je vyloučen Beňovič.

42:26
    Jakub Koreis je vyloučen na dvě minuty za hákování, hosté si tedy zahrají přesilovku. Osobní desetiminutový trest za následné protesty navíc obdržel Tomáš Žižka.

38:13
    Lukáš Krenželok je vyloučen za hákování, v přesilovce může jít Brno opět do vedení.

37:04
    V souboji jeden na jednoho fauloval Valábik Kallu a hákování je poslán na trestnou lavici.

30:27
    Další přesilovka Komety následuje poté, co Stránský vyhodil puk z obranného pásma mimo hrací plochu.

27:46
    Hosté se po inkasované brance vrhli do útoku a vynutili si faul Radka Dlouhého. Ten je vyloučen na dvě minuty za držení.

25:25
    Hosté jdou do tří, Kometa bude pokračovat ve čtyřech. Slavia totiž hrála v pěti a to bylo moc. Trest odpyká Jan Alinč.

24:35
    Rozhodčí budou vylučovat na obou stranách. Za hrubost jsou vyloučeni domácí bek Milan Hruška a hostující útočník Jakub Sklenář.

14:05
    Akci Slavie zastavuje útočný faul Stránského, který sejmul Bičánka. Dle sudích šlo o nedovolené bránění.

07:33
    Kometa si zahraje v početní výhodě. Za hákování je totiž vyloučen Jan Stránský.

02:47
    Poměr sil na ledě se vyrovná poté, co bylo Žejdlovi odpískáno nedovolené bránění.

02:27
    Domácí jdou do čtyř. Martin Dočekal je totiž vyloučen na dvě minuty za podražení.

David Nekvinda

Góly a asistencie: 12. Divíšek (Svoboda J.), 27. Divíšek (Žižka), 60. Divíšek (Petrovický, Malec) - 16. Sklenář (Alinč), 38. Kuboš (Růžička), 51. Hertl, 52. Stránský (Krenželok, Kadlec)

HC Kometa Brno: Trvaj (Falter) - Žižka, Valach, Bičánek (C), Švrček, Hruška M., Malec, Valábik - Svoboda J., Divíšek, Hruška J., - Zohorna, Koreis, Dlouhý - Erat, Petrovický, Holec - Wasserbauer, Dočekal, Hořava.

Trenéři: Zdeněk Venera, Lubomír Oslizlo.

HC Slavia Praha: Kopřiva (Furch) - Kadlec, Kučný, Kuboš, Běnovič, Kolařík, Kempný, Šulc, Dresler - Hertl, Alinč, Tomica - Stránský, Kalla, Krenželok - Sklenář, Růžička, Jelínek - Žejdl, Pospíšil, Poletín.
    Trenéři: Vladimír Růžička, Ondřej Weissman.

Rozhodca: Šír, Trombík - Čech, Dřínovský

Diváci: 7200 (vyprodáno)