Královo Pole – Dukla 26:22 (kon.) | Karviná – Kopřivnice 37:24 (kon.)
SKKP Handball Brno
26:22 (11:7)
HC Dukla Praha
cz Sobota 20.10.2012, 17:00 • SH Brno, Vodova • Chance Extraliga mužů (CZ)

Přeji Vám pěkný zbytek víkendu. Budu se na Vás těšit u příští online reportáže z brněnské házené. (26:22) (18:52:19)

Brno tak ukazuje všem soupeřům, že je potřeba s ním opravdu hodně počítat. Po krásném utkání s Duklou Praha si totiž připisují Jihomoravané další vítězství. S deseti body tak povedou i nadále celou ligu a neustále tak nepoznali hořkost porážky. (26:22)

V druhém poločase byla partie vyrovnanější. Brno mělo někdy náskok až 7 gólů, ale nakonec vyhrálo stejným rozdílem jako první poločas, tedy o čtyři branky. Viděli jsme zlepšený výkon Dukly, ale na body to nestačilo. Brno tak zaslouženě vyhrálo, a to především díky duu Mičola - Bavlnka. (26:22)

60
    Konec zápasu. (26:22) (26:22)

60
    Brno už si užívá v závěru od fanoušků standing ovation. (26:22) (26:22)

60
    Ten ji s galancí jemu vlastní proměňuje. (26:22) (26:22)

60
    Rozhodčí ještě nařizují jeden 7m hod pro Brno. Chopí se ho Mičola. (25:22) (25:22)

60
    Ještě jeden gól přidává Dukla v úplném závěru. (25:22) (25:22)

59
    Rams neměl problém s proměněním sedmičky, která byla za faul Hastíka nařízena. (25:21) (25:21)

59
    Hastík dostává 2 minuty. Dnes je těch vyloučení na obou stranách opravdu požehnaně. (25:20) (25:20)

58
    Tu však odmítá Barabáš. Z pravého křídla střílí na vzdálenější tyč. (25:20) (25:20)

58
    Bělohlav ještě dává jakousi možnost na bodování Dukle. (24:20) (24:20)

56
    Hubáček se krásně prosmýkl kolem tří hráčů Dukly a neméně pěkně zakončil. (24:19) (24:19)

56
    V tuto chvíli ale byl souboj mezi Kotrčem a Dostalíkem. Na trestnou jdou oba hráči. (23:19) (23:19)

56
    Dukla ale opět velice rychle odpovídá. Kotrč si sběhl na levé křídlo, odkud prostřelil Bavlnku. (23:19) (23:19)

55
    Přesto se nakonec Brno prosazuje. Jmenovitě to byl Zima. (23:18) (23:18)

55
    Až teď nepadl gól hned z prvního útoku po vstřelené brance. Barabáš nastřelil břevno! (22:18) (22:18)

54
    A zdá se, že je. Opět velice rychle odpovídá za Duklu Piskač. (22:18) (22:18)

54
    Rychlý sled gólů pokračuje! Dalším úspěšným střelcem je Hubáček. Že by bylo kouzlo gólmanů zrušeno? (22:17) (22:17)