Královo Pole – Dukla 26:22 (kon.) | Karviná – Kopřivnice 37:24 (kon.)
26:22 (11:7)
HC Dukla Praha
cz Sobota 20.10.2012, 17:00 • SH Brno, Vodova • Chance Extraliga mužů (CZ)

59
    Hastík dostává 2 minuty. Dnes je těch vyloučení na obou stranách opravdu požehnaně. (25:20) (25:20)

56
    V tuto chvíli ale byl souboj mezi Kotrčem a Dostalíkem. Na trestnou jdou oba hráči. (23:19) (23:19)

51
    Byť se tomu diví, tak Hubáček obdržel 2 minuty. Míří na trestnou lavici s nevěřícím pohledem. (20:13) (20:13)

50
    Při střele faulován Hubáček, 2 minuty dostává Rams a sám Hubáček zahraje i sedmičku. (19:13) (19:13)

46
    Kern dostává 2 minuty a Dukla bude hrát oslabení. (19:12) (19:12)

38
    Dukla dostává trest za technickou chybu na lavičce. Brno opět v početní výhodě. (15:10) (15:10)

36
    Hubáček dostává 2 minuty a nařízena je sedmička v neprospěch Brna. (14:9) (14:9)

32
    Dostalík za svůj zákrok obdržel 2 minuty. Přesilová hra pro hosty. (12:8) (12:8)

29
    Nicméně hned po gólu dostává 2 minuty. Půjde si tak do konce prvního poločasu odpočinout. (11:7) (11:7)

27
    Rozhodčí dnes zvolili opravdu přísný metr. Dalším vyloučeným se stává brněnský Klačo. (10:6) (10:6)

25
    Další dvě minuty pro Duklu inkasuje Šůstek. Dnes už podruhé. (9:6) (9:6)

23
    Na druhé straně se proti pravidlům provinil Bělohlav. Brno tak bude hrát přesilovku 2 minuty. Navíc bude zahrávat sedmičku - na starost si ji vezme Klačo. (8:5) (8:5)

20
    K zakončení se dostal Piskač. Byl při něm faulován a 2 minuty inkasuje Klačo. 7m hod bude zahrávat Kotrč. (7:3) (7:3)

16
    Zima vypíchl hostům míč a chtěl založit akci Brna. Nicméně byl faulován a Kastner tak dostal dvě minuty. (7:3) (7:3)