Jihlava – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Třebíč – Šumperk 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Hr. Králové – Kadaň 1:2 (po s.n.) | Olomouc – Most 2:0 (kon.) | Písek – Beroun 0:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
cz Pondelok 15.10.2012, 17:301. liga (ČR)

Je dobojováno. Dukla zdolala Středočechy 4:0. Děkuji za pozornost! (19:58:54)

60:00

59:31
    Současně jsou vyloučeni Jaroslav Vlach (BEN) a Ondřej Malec (JIH) oba 5 minut + do konce utkání. Tentokrát jihlavský řízný forvard soupeři naložil.

59:17
    Dukla sehrává poslední vteřiny duelu v útočném pásmu.

58:34
    David Štich (BEN) a Lukáš Krupka (JIH) dostávají trest 5 minut + do konce utkání. Oba předvedli ve středním pásmu ukázkovou bitku. Nutno podotknout, že vítězem se stal hostující borec.

58:16
    David Rittich si chce zjevně své čisté konto udržet, lehké nahození raději pokryl.

57:01
    Tomáš Čachotský posílal bekhendem přihrávku do mezikruží. Na pas však spoluhráč nedosáhl.

56:10
    Matic Podlipnik (JIH) dostává od hlavního arbitra dvě minuty za sekání.

55:04
    Hostujcící Ondřej Vitásek (BEN) je vyloučen za hrubost.

54:47
    Projektil Petra Ulrycha schoval Rittich bez potíží do lapačky.

53:26
    Ránu Marka Drtiny od modré hostující brankář vytěsňuje levým betonem.

52:26
    Dukla kombinuje v útočném pásmu, avšak brankové příležitosti si zatím nevytváří.

51:40
    Radek Hubáček (JIH) odchází pykat na dvě minuty za hrubost. Dalibor Bortňák (BEN) a Ondřej Vitásek (BEN) - 2 minuty hrubost.

50:56
    Tomáš Vošvrda dostává osobní trest 10 minut za nesportovní chování.

50:40
    Další icing hostujícího celku, hra se nyní velmi kouskuje. Vhazovat se bude před Vošvrdou.

49:17
    Hostím se početní výhoda příliš nedaří, nemohou se usadit v útočné třetině.

48:31
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Ondřej Malec (JIH) odchází na trestnou lavici za hru vysokou holí.

47:50
    Dukla operuje v útočné třetině, do žádné vážnější situace se však dostat nedokázala.

46:20
    David Rittich nyní uklidnil závar, který nastal před jihlavskou brankou. Vhazovat se bude po pravé ruce mladého gólmana.

45:23
    Michal Jeslínek projel středním pásmem a pokusil se zakončit bekhendem. Benátecký muž s maskou ale úmysl Jeslínka přečetl, tudíž jej mohl s přehledem pokrýt.

Libor Kucza

Góly a asistencie: 2. Velecký (Hubáček, Zeman), 10. Hodek (Kolafa, Nahodil), 20. Hodek (Nahodil), 43. Zeman (Hubáček)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Novotný) - Zadražil, Novotný, Jaroš, Drtina, Ficenc, Kolafa, Štebih, Podlipnik - Hubáček, Nahodil, Zeman, Filip, Maliník, Krupka, Velecký, Pekárek, Čachotský, Malec, Jeslínek, Hodek
    HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (21. Vošvrda) - Kolmann, Moravec, Štich, Ulrych, Šimek, Vitásek, Pabiška, Kajínek - Bortňák, Špaček, Kopic, Vařecha, Jonák, Liška, Vlach, Klimt, Plodek, Skořepa, Jech, Skalický

Rozhodca: Čech - Klein, Lukš