Jihlava – Plzeň 4:1 (kon.) | Karviná – Kladno 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Vlašim 3:1 (kon.)
Most – Jindřichův Hradec 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Letohrad 2:3 (kon.)
HBC Hradec Králové 1988
2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
SK Hokejbal Letohrad
cz Nedeľa 30.09.2012, 15:00 • Orel • CROSSDOCK extraliga (CZ)

Viděli jsme velmi pohledné utkání, které skončilo ve prospěch týmu z Letohradu. Pěkný zbytek odpoledne a u dalšího onlajnu na shledanou. (16:49:39)

45:00

44:58
    Bacovský, Novák i Tesař nebyli úspěšní a zápas končí

44:39
    Další zakázané uvolnění hostí. Vhazuje se před Šimarou

44:20
    Hradec má poslední minutu na to vyrovnat. Zatím jen kombinují v útočném pásmu a nakonec Voleský vyhazuje na zakázané uvolnění.

43:50
    Hradecká brána zeje prázdnotou a Brykner sleduje zbytek zápasu ze střídačky.

43:46
    Domácí si berou time out. Vhazovat se bude před Šimarou.

43:46
    Menší potyčka před brankou a posunutá brána hostí. Bacovský vypadal jak smyslů zbavených, ale nakonec udržel nervy a nevypustil pěst na ležícího soupeře.

43:09
    Svoboda byl faulován před Šimarou, ale rozhodčí koukal jinam. Bacovský poslal Nutila samotného na bránu, ale byl moc pomalý a tak jen vrátil Bacovskému, který promáchl.

42:44
    Letohrad získal pásmo. Hradeckým se daří kazit jejich pokusy a nakonec vyhazují a osvobozují se.

41:49
    Letohrad kombinuje v útočném pásmu, ale Hradci se podařilo vyvézt za půlku.

41:08
    Nutil dostal dvě minuty za držení hole a zmenšil šanci Hradce vyrovnat.

40:42
    Hrubý s Černým si dávali přednost na modré, až nakonec o míček přišli

40:00
    Novák už nastupuje do hry

39:45
    Hradec právě vstřelil branku!

Novák z trestné zavelel na Bacovského ať se sám vymotá a něco vymyslí, no a tak to vymotal, vymyslel a dal gól

39:20
    Hradec v útočném pásmu, ale Friml posílá míček mimo plochu a vhazuje se ve středním pásmu

39:02
    Nutil měl příležitost dát gól, ale promáchl před prázdnou bránou. Mezitím se na trestné lavici připravuje do hry Novák, který už se nemůže dočkat až se pokusí otočit zápas.

37:42
    Svoboda se sklouzl po modré čáře, spadl a poslal míček spoluhráči rukou, což neuteklo rozhodčímu, který hned akci přerušil kvůli přihrávce rukou.

37:30
    Hajník zavezl míček do pásma i přes menší háček a nahrál Hrabicovi, který poslal nepřesnou střelu nad bránu. Hra se přerušuje a brankáři mění strany.

37:03
    Fanoušci se snaží podpořit domácí tým, ten je ale zatím ochromený

36:21
    Hraje se nahoru dolu, ale hradeckým ubíhá čas a musí přitom dát aspoň 2 goly. Zatím se nedaří ani prosadit v útočném pásmu.

Dnešní utkání sleduje 121 diváků.

34:18
    Hrubý zavezl míček do útočného pásma a odešel střídat. Hradec se drží v útoku, jen ta koncovka je dnes trochu ospalá.

33:21
    Hned po buly střílel Nutil, ale Šinara dnes chytá výborně a nedává hradeckým šanci srovnat.

32:34

32:02
    Černý vystřelil takovou nemastnou střelu na Šimaru, ale míček byl rád, že vůbec ke golmanovi došel. Střely Hrabici a Hajníka skončily podobně.

30:34
    Z Letohradu si půjde odsedět na 2 minuty za napadení Mlejnek. Hradec má možnost snížit skore.

30:03
    Hradec nastupuje do třetí třetiny bez Nováka, který sice dostal za úkol dát gól, ale trochu to přehnal s aktivitou, tak si tady v chládku posedí.

30:01

Novák vystřelil na golmana po odpískání a dostal osobní trest 10 minut.

30:00

29:23
    Svoboda s Krejčíkem vzali soupeře do kleští, který neustál toto sevření a jen s těžkostí se zvedá.

29:00
    Ani formace s Novákem a Bacovským nemá vyloženou šanci dát gol, nakonec Bacovský mírně atakoval Šimaru, který upadl, ale už se zvedá. Byl to však čistý zákrok.

28:04
    Svoboda neuhlídal Voleského, který měl na hokejce další gól, Brykner jeho šanci vychytal

27:17
    Letohrad právě vstřelil branku!

Po školáckých chybách Ježka a Černého využil příležitosti Protzner

26:54
    Hra se poměrně uklidnila a hraje se převážně ve středním pásmu

26:19
    Hradec stále drží útočné pásmo a trojice mladých útočníků se snaží zvrátit nepříznivý výsledek zápasu. Letohradští se nakonec osvobozují, ale v cestě do útočného pásma je zastavuje offside

24:36

23:50
    Hradečtí měli šance vyrovnat, ale nikdo se nechtěl trefit až do brány. Z přesilovky zbývá půl minutky a Hradec kombinuje v útočném pásmu.

22:36
    Tesař vybojoval útočné pásmo a ještě vystřelil od modré, ale Šimara vyráží před sebe. Novák se dostal do menší potyčky před bránou a bude se vylučovat.
    Hradec si zahraje přesilovku. Za hrubost si odsedí Novák s Grundem po dvou minutách a druhý zmiňovaný dostává ještě dvě minuty za hákování.

21:23
    Svoboda byl lehce hákován při přechodu do útočného pásma, ale rozhodčí to neviděl a hraje se dál

20:54
    Letohrad úplně přestal hrát a Hradec si s nimi dělá prakticky co chce, jen ne a ne dát gól

20:12
    Hrubý právě trefil tyč. Měl na hokejce vyrovnání, ale bude si muset počkat do dalšího střídání.

19:23
    Letohrad se na chvíli podíval do útočného pásma, ale o míček ho obral Černý a posílá hradecké zpátky do útočné třetiny

18:36
    Posunutá brána hostí, vhazuje se po pravici Šimary.

18:24
    Bacovský s Novákem a Tesařem kombinují v útočném pásmu, ale nic nevymysleli

17:12
    Krejčík, Hrubý a Svoboda se drží v útočném pásmu, ale nevystřelili. Nakonec se k míčku dostal Hrubý a střelou od modré pálil, zase neúspěšně.

16:35
    Svoboda zavezl puk do útočného pásma a Hajník vystřelil na Šimaru, ten opět chytá

15:34
    Nutil s Tesařem ukázali souhru v útočném pásmu a první jmenovaný se pokusil vyrovnat, ale Šimara byl proti.

15:01

Viděli jsme pohlednou první třetinu a můžeme se jenom těšit, co nám přinese následující třetina. Další část zápasu začne cca v 15:37

15:00

14:38
    Letohrad kombinuje v útočném pásmu, ale hradečtí jim nedovolí ani krok navíc. Nakonec Hradec ubránil oslabení.

13:35
    Urban zkusil překvapit Bryknera z poza brány, ale na hradeckého golmana si nepřišel. Hradec se úspěšně brání a na chvíli přesouvá hru do útočného pásma.

13:14
    Hradec se brání, ale nedaří se vyhodit. Nakonec hru uklidňuje Hrubý vyhozením míčku mimo plochu.

12:38
    Za vysokou hůl byl vyloučen hráč domácích Hajník a posedí si dvě minutky na trestné lavici.

11:58

Hradec se vrací zpátky do hry kontaktním golem Tesaře.

10:40
    Svoboda nastřelil od modré na golmana, ten s jistotou chytá. Hradec se na chvíli drží v útočném pásmu, ale hra se na chvíli vrací před Bryknera. Nakonec získal míček Hrubý, který se probojoval až do útočného pásma a ostrou střelou se pokusil propálit Šimaru, který vyráží před sebe.

10:29
    Letohrad je na koni a pěkně zatápí Hradci

09:35

Z protiútoku se trefil Voleský po perfektní souhře s Červinkou

09:12
    Letohradu se tahle přesilovka nedaří a Novák se dostal sám do úniku, jeho zakončení nebylo úplně ideální a Šimara chytá.

08:45
    Vhazuje se před Bryknerem a Tesař osvobozuje svůj tým

08:10
    Brykner zabránil další akci Protznera a jeho střelu chytil

07:38
    Letohrad kombinuje v útočném pásmu a Fišer si počínal nedovoleně. Odsedí si dvě minuty za hákování

06:21
    Hradečtí nespí na vavřínech a Bacovský prověřil Šimaru pěknou střelou, kterou Šimara jen tak tak odrazil levým betonem.

05:24
    Letohrad právě vstřelil branku. Před Bryknerem se sám objevil Protzner a Brykner byl na něj bohužel pro hradecké krátký.

04:48
    Hradec se snaží udržet v útočném pásmu. Ale tato přesilovka se jim vůbec nevydařila.

03:17
    Hradečtí operovali v útočném pásmu, ale Urbanovi se podařilo vyhodit až na Bryknera.

02:46
    Svoboda byl právě faulován. Za vražení na hrazení si na dvě minuty posedí Grund.

02:10
    Hradec v první šanci ale Šimara chytá. Vhazování v útočném pásmu Hradce.

HBC Hradec Králové 1988: Brykner, (Dvořáček) - Hrabica, Fišer, Sádovský, Nutil, Švanda, Veselý, Černý, Svoboda, Krejčík, Ježek, Bacovský, Hajník, Tesař, Štefanský, Novák, Hrubý

SK OEZ Testa Letohrad: Šimara, Janoušek, Friml, Urban Grund, Rybka, Halbrštát, Protzner, Minařík, Hruška, Vychytil, Červinka, Krejsa, Voleský, Furik, Lux, Rail

Rozhodčí: Boháček, Hrazdíra.

00:01

Dobré odpoledne z hradecké orlovny. Dnes můžeme sledovat utkání HBC Hradce Králové 1988 proti SK OEZ Testa Letohrad.

Hradec byl poražen zatím jen na nájezdy, ale za to třikrát ze čtyř zápasů, které dospěly do nájezdů. Poslední zápas proti Pardubicím byli hradečtí úspěšnější a porazili svého soka 4:2. Prozatím je hradecký tým na šestém místě.
    Letohrad absolvoval letos nájezdy již třikrát a z toho dvakrát úspěšně. V tabulce mu přísluší sedmé místo. Takže nás čeká souboj o střed tabulky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Tereza Möhwaldová

Góly a asistencie: 12. Tesař (Novák), 40. Bacovský - 6. Protzner (Halbrštát), 10. Voleský (Čevinka), 28. Protzner (Halbrštát)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara, (Janoušek) - Friml, Urban Grund, Rybka, Halbrštát, Protzner, Minařík, Hruška, Vychytil, Červinka, Krejsa, Voleský, Furik, Lux, Rail

Rozhodca: Boháček, Hrazdíra