Jihlava – Kladno 0:3 (kon.) | Ústí n/L – Jindřichův Hradec 6:0 (kon.) | Karviná – Plzeň 4:3 (kon.)
Letohrad – Kert Park Praha 3:2 (po s.n.) | Most – Vlašim 1:2 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 2:4 (kon.)
HBC Most
1:2 (0:1, 1:0,0:1)
HBT Vlašim
cz Sobota 29.09.2012, 17:00 • ANS Most • CROSSDOCK extraliga (CZ)

42:32
    Hra je teď velmi hektická, domácí se snaží vytvořit si nápor, ale to se jim častým kouskováním hry nedaří.

40:12
    Topolánek z brejku nevyzrál na Bréma.

38:33
    Mostečtí drží pásmo, ale s míčkem se prohánějí pouze podél hrazení.

36:52
    Valenta do Straky, ten ramenem mimo hrací plochu.

35:32
    Jamáček (VLA) 2 minuty držení.

35:16
    Vlašim právě vstřelila branku!
    LIBOR SLANINA dostal excelentní přihrávku od Bartejse před branku, kde udělal kličku do bekhendu a zakončil pod Brémem.Asistence: Jan Bartejs. Stav: 1:2.

35:08
    Icing Penta.

34:12
    Brém raději zalehl balonek před dotírajícím Burdou.

32:57
    Hulín se teď vyznamenal výstavní dělovkou, kterou sotva chytil Straka!

31:48
    ofsajd Penta.

31:10
    Slanina se přes střed probil až před Bréma.

30:01

30:00

29:40
    Icing Most.

29:27
    Vlašim si teď vytvořila obrovský tlak a neustále zasypává Bréma kupou střel.

28:14

28:04
    Brém teď pod velkým náporem ustál smršť střel v přesilovce.

26:14
    Krajíček (MST) 2 minuty sekání.

25:44
    Jedovka Blažka orazitkovala tyyč Brémovy svatyně.

24:35
    Koudellka tvrdou ranou nastřelil břevno Miklovy branky!

23:59
    Přečíslení 3 na 2 řešil Lipert střelou, tu ale srazil Špale do ochranné sítě.

23:21

23:03
    Tak přeci jenom, Nýdl střílel pod víko do připravené lapačky Bréma.

22:45
    Hosté zatím ani jednou ranou neohrozili v přesilovce Bréma.

21:21
    Nerad (MST) si půjde sednout na 2 minuty za podražení.

20:54
    Topolánek si seběhl do mezikruží, odkud vypálil. Jeho střelu brém srazil do ochranné sítě.

19:54
    Dlouhá pasáž zhruba minuty a půl, kdy byla Vlašim v tlaku, který zažehnal až Voženílek zakázaným uvolněním.

18:46
    Dvojice Lipert-Krajíček běžela osamocena na Mikla, ten míček pokryl betony.

17:19
    Most právě vstřelil branku!
    MARTIN LIPERT vyslal svou dělovku, kterou Mikl neviděl a proletěla mu těsně nad lapačkou.Bez asistence. Stav: 1:1.

16:39
    Střeska otestoval Brémovu lapačku.

16:12
    Vlašim vstoupila aktivněji do druhé třetiny.

15:01

15:00

13:17
    Autorem branky je ONDŘEJ KIELER. Asistence: Jan Jamáček.

00:01

Z technických důvodů bude dnes 1. třetina přenášena pouze změnou skóre a to až po jejím skončení. Od 2. třetiny už by se měl rozběhnout klasický podrobný onlajnový přenos. Děkujeme za pochopení.

Od 17:00 dnes přivítá domácí Pento ve svém areálu ANS v rámci utkání 6. kola extraligy mužstvo ze středních Čech HBT Vlašim. Mostečtí zažívají letos hodně krušnou sezónu, potýkají se s nedostatkem hráčů, museli zrušit extraligový tým staršího dorostu, aby ti nejlepší z tohoto celku se přesunuli do "A" mužstva dospělých. Pentu patří v tabulce po 5. kolech zatím 10. místo se ziskem pouhých 3 bodů, za vítězství po nájezdech v Hradci Králové a porážce rovněž po nájezdech s Ústím. Realita hovoří o tom, že Most po dlouhých letech letos bude čekat zřejmě pouze boj o záchranu. Vlašim, která je posledním hokejbalovým mistrem, zatím drží v tabulce 4. místo se ziskem 10 bodů, ale má o zápas méně než mužstva před ní. Středočeši zatím bodovali v každém zápase. Jedinou ztrátu utrpěli hned v 1. kole, kdy doma podlehli Hradci Králové na sam. nájezdy. Potom už následovaly tři výhry za tři body. I dnes budou hráči Vlašimi v duelu s Mostem favoritem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.