Liberec – Chomutov 2:5 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 2:3 (kon.) | Vítkovice – Třinec 1:3 (kon.)
Litvínov – Berani Zlín 1:2 (kon.) | K. Vary – Plzeň 5:4 (kon.) | Sparta Praha – Kladno 3:4 (kon.)
Kometa Brno – Slavia 3:1 (kon.)
HC Kometa Brno
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HC Slavia Praha
cz Nedeľa 23.09.2012, 18:30 • KAJOT ARENA • Tipsport extraliga (ČR)

53:29
    Přesilovka pro Pražany. Na trestnou lavici usedne na dvě minuty za hákování Tomáš Malec (KOM).

45:40
    V početní výhodě si zahrají ve třetí části i Slavisté. Na dvě minuty je vyloučen Juraj Valach (KOM) za podražení. Pro hosty dobrá šance na vyrovnání.

43:16
    Další vyloučení Slavie. Na dvě minuty za držení protihráče vyloučen Tomáš Micka (SLA).

40:42
    Na dvě minuty za držení holi vyloučen Jakub Krejčík (SLA). Kometa bude hrát přesilovou hru.

37:16
    Tomáš Svoboda dostihl puk v útočném pásmu a proti musel vyjet brankář Furch, který padl útočníkovi Komety pod nohy. Furch (SLA) tak dostává dvě minuty za podražení a trest za něj odpyká Kalla.

32:13
    Bude se vylučovat na obou stranách. Na brněnské straně to bude Miloslav Hořava (KOM) na 2+2 minuty za hrubost. Vyloučen je také Jakub Šulc (SLA) také na 2+2 minuty za hrubost. Bude se hrát pět na pět.

27:20
    Další přesilovka pro hosty. Vyloučen je na dvě minuty za nedovolené bránění Jan Hruška (KOM).

22:41
    Na dvě minuty vyloučen Boris Valábik (KOM) na dvě minuty za podražení. Slavia bude hrát přesilovou hru.

19:35
    Slavia jde do tří. Na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Marek Tomica (SLA).

18:39
    Situace se otáčí. Vyloučen je na dvě minuty za nedovolené bránění Jakub Krejčík (SLA). Kometa bude hrát přesilovku.

16:12
    Teď se prosadil podél pravého mantinelu Holec a schoval svoji střelu u Furcha.

11:48
    Bude se potřetí v zápase vylučovat. Na trestnou lavici jde na dvě minuty za sekání Vladimír Sobotka (SLA).

04:11
    Přesilovku si zahraje i Slavia. Na dvě minuty je vyloučen Juraj Valach (KOM) na dvě minuty za nedovolené bránění.

01:29
    Tomáš Svoboda se řítil na branku, ale nemohl pořádně zakončit, protože byl faulovaný a bude se tedy vylučovat. Na dvě minuty je vyloučen Dominik Furch (SLA) na dvě minuty za podražení.

Zdeněk Plánka

Góly a asistencie: 13. Dlouhý (Čermák, Erat), 34. Hruška (J. Svoboda, Žižka), 59. Holec (Hořava) - 19. Žejdl (Růžička)

HC Kometa Brno: Trvaj (Falter) - Žižka, Kováčik, Malec, Valach, Bičánek, Švrček, Valábik, Krejčiřík - Erat, Čermák, Dlouhý - Jakub Svoboda, J. Hruška, Tomáš Svoboda - Holec, Koreis, Hořava - Petrovický, Dočekal, Zohorna. Trenér: Zdeněk Venera.
    HC Slavia Praha: Furch (Kopřiva) - Kempný, Dresler, Kadlec, Beňovič, Krejčík, Krejčí, Šulc - Sobotka, Alinč, Kalla - Krenželok, Hertl, Žejdl - Sklenář, Růžička, Stránský - Tomica, Pospíšil, Micka, Poletín. Trenér: Vladimír Růžička.

Rozhodca: Hradil, Husička - Hlavatý, Gebauer

Diváci: 7200 (vyprodáno)