Slavia – Plzeň 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 3:1 (kon.) | Vítkovice – Berani Zlín 3:0 (kon.)
Liberec – Sparta Praha 2:4 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:5 (kon.) | Litvínov – Motor ČB 3:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:5 (2:1, 0:3, 0:1)
HC Oceláři Třinec
cz Nedeľa 16.09.2012, 17:30 • KV Aréna • Tipsport extraliga (ČR)

48:52
    Gulaši si doslova vyskočil u mantinelu na Růžičku, což rozhodčí ocenil známkou 2. Dvojkou na trestné lavici.

46:13
    Hostující Lukáš Zíb fauloval ve svém obranném pásmu a už sedí na trestné lavici.

36:20
    Místo tlaku Energie je tu její vyloučení. Na trestnou se už odebírá Martin Zaťovič, který v útočném pásmu podrazil protihráče.

30:43
    Zucker ujížděl po pravém mantinelu, když ho za cenu faulu musel zahákovat hostující Lukáš Zíb.

25:13
    Obrovská šance Karlových Varů. Kumstát dostal puk k pravé tyči Hamerlíka, následně posunul puk na Zaťoviče, který nedokázal kotouč usměrnit do odkryté klece. Gólová situace následně pokračovala, kdy rozhodčí zvedl ruku na signalizaci trestuRotha. Následně Polanský rukou sevřel puk směřující do branky a je nařízeno trestné střílení.

20:00
    Tak nakonec ještě vyloučení hostujícího hráče. Květoň obdržel dvě minuty, které si vybere na začátku druhé třetiny.

19:57
    Hostující Hrabal nevybíravě strčil u mantinelu do domácího hráče a jde za to sedět. Na dvě minuty za vražení na hrazení.

16:57
    Lukáš Zíb fauloval za brankou Hamerlíka Skuhravého a jde si sednout na dvě minuty na trestnou lavici za držení.

01:21
    A máme tu první vyloučení. Na trestnou lavici usedá domácí Martin Grundling, který dostal dvě minuty za držení.

Michal Žáček

Góly a asistencie: 13. Kohn (Skuhravý, Zucker), 16. Zucker (Skuhravý) - 3. Květoň (Peterek, Zíb), 29. Růžička (Bonk), 29. Květoň (Galvas, Adamský), 38. Růžička (Hrabal, Bonk), 60. Bonk (Růžička, Hrabal)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Mensator) - Kohn, Gřegořek, Látal, Gulaši, Gründling, Prošek, Kloz, M. Rohan - Zucker, Skuhravý, Košťál - Kumstát, Pech, Zaťovič - Pohl, Keith, Skladaný - Koblasa, Vachovec, T. Rohan
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Zíb, Hrabal, Roth, Galvas, Lojek, Klouček, Ovčačík – Růžička, Bonk, Varaďa – Květoň, Peterek, Adamský – Klimenta, Polanský, Rákos – Hrňa, Zagrapan, Orsava - Podešva

Rozhodca: Svoboda, Hodek - Pouzar, Bádal