2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
HC Kometa Brno
cz Štvrtok 13.09.2012, 19:15Tipsport extraliga (ČR)

Tímto se s vámi u dnešního on-line přenosu loučím a těším se příště na shledanou. (21:44:17)

Dnešní zápas je u konce. Vítězem se stává Kometa Brno. Nejlepší jejím hráčem je vyhlášen autor dvou branek Jakub Svoboda. Na chomutovské straně si pro toto ocenění jde Patrik Lušňák.

O vítězi dnešního utkání rozhodl Jakub Svoboda, který nejprve zvyšoval na 2:1 pro Kometu a poté i vstřelil třetí vítězný gól. Ve třetí třetině se kromě něj prosadil i Roman Erat, který dodal finální pojistku Brněnských.

60:00

58:45
    Chomutovští se ještě snaží rozjet další útok, ale obrana Komety je zřídka pouští do své třetiny.

Dnešní utkání sleduje 4640 diváků.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:48
    Chomutov je pod tlakem a začíná se dopouštět větších chyb. Kometa naproti tomu hraje v klidu a bez problémů.

56:02
    Do brejku mohl jít Procházka, ale puk mu odskočil od hokejky.

54:48
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brněnští již pravděpodobně rozhodují o výsledku. Tvrdou střelou z pravého kruhu se prosazuje ROMAN ERAT. Asistence: Tomáš Žižka, Jozef Kováčik.

54:06
    Kometa je znatelně na koni a má nad Piráty herní převahu.

53:42
    Hromas (CHO) je vyloučen za vysokou hůl.

53:08
    Chomutov se nyní snaží tlačit. Kometa je ovšem odolná a brání chomutovským nájezdům.

51:33
    Chomutovská obrana se nepohodla a čerpali z toho brněnští útočníci. JAKUB SVOBODA zpracoval Hruškovu přihrávku a zavěsil pod víko branky. Asistence: Jan Hruška, Tomáš Svoboda.

50:11
    Rychlá akce na chomutovské straně. Zálešák připíchl puk Hruškovi. Ten se z první otočil a vystřelil. Trefil pouze nepřipraveného brankáře Trvaje. Chomutovský tlak pokračuje.

49:20
    Domácí Macháček střílí od modré těsně mimo.

48:52
    Chomutovský útok zastaven ofsajdem.

48:29
    Skrytá střela Zohorny skončila v lapačce chomutovského gólmana Řehoře.

47:17
    Pohledná akce Komety. Rychlý Dlouhý si najel až před Řehoře, kde nahrával Eratovi. Ten ovšem prudkou střelou trefil jen gólmana Pirátů.

46:34
    Nyní jsou u kotouče brněnští hráči. Drží útočnou třetinu, ale chomutovská obrana je v tuto chvíli nepropustná.

45:47
    A GÓL NEPLATÍ!! Nebyl uznán pro hru vysokou holí.

Jan Řápek

Góly a asistencie: 18. Lušňák (Zálešák), 40. Hromas (Lušňák, Rýgl) - 25. Koreis (Hořava, Zohorna), 39. Svoboda J. (Hruška), 52. Svoboda J. (Hruška, Svoboda T.), 55. Erat (Žižka, Kováčik)

Piráti Chomutov: Řehoř - Mrázek, Macháček, Palin, Pulpán, Rutta, Rýgl, Lučka - Hřebejk, Kraft, Důras - Zálešák, Hruška, Polák - Sikora, Lušňák, Hafenrichter - Jíra, Ondřej, Procházka -Hromas
    HC Kometa Brno: Trvaj - Žížka, Kováčik, Valach, Krejčiřík, Bičánek, Valábik, Svrček, Malec - Erat, Čermák, Zohorna, Wasserbauer, Svoboda, Hořava, Dlouhý, Koreis, Hruška, Svoboda, Káňa, Dočekal

Rozhodca: Hribik, Fraňo - Barvíř, Blümel