Jindř. Hradec – Most 21:28 (kon.) | Partizánske – Nitra 30:23 (kon.) | Michalovce – Zlín 30:18 (kon.)
Olomouc – Písek 33:17 (kon.) | Poruba – Šaľa 31:28 (kon.)
DHC Sokol Poruba
31:28 (11:15)
HK Slovan Duslo Šaľa
cz Sobota 08.09.2012, 18:00 • Víceúčelová hala Sareza, Ostrava-Přívoz • Hádzanárska interliga ženy

Zápas plný obratů nakonec dovedly do vítězného konce házenkářky Poruby, jenž porazily Slovan Duslo Šaľa 31:28. Do WHIL tak vstoupily úspěšně i když začátek zápasu byl z jejich strany hodně nervozní. Příjemný zbytek večera vám přeje Tomáš Martínek. (31:28) (19:48:11)

60
    Konec zápasu. (31:28) (31:28)

60
    Opět Poznarová a střelecky se nemýlí. Domácí házenkářky vedou o tři góly a zápas pomalu končí. (31:28) (31:28)

60
    Vzápětí po gólu Michaely Porubské je vyloučena na dvě minuty Lucie Uhráková. (30:28) (30:28)

59
    Uhráková se uvolnila na středu brankoviště a Poruba má na kontě třicet branek! (30:27) (30:27)

59
    Minutu a půl před koncem zápasu dává z rychlé rozehrávky branku Ivana Trochtová. Chvíli nato si bere Ján Beňadík oddechový čas. Bude tady ještě dramatický závěr utkání. (29:27) (29:27)

58
    Po špatném vyběhnutí Grandtnerová dává do opuštěné brány gól Petra Adámková. Poruba navyšuje náskok na tři góly. (29:26) (29:26)

57
    Nepřesnosti na obou stranách ukončuje nádherný zákrok Roháčkové proti hostující Szarkové. U míče je nadále Šaľa. (28:26) (28:26)

56
    Lenka Roháčková předvádí důležitý zásah a Šaľa nevyrovnává. Na druhé straně dává první gól utkání Iveta Mičiníková. (28:26) (28:26)

55
    Rychlá odpověď porubských hráček na sebe nenechá dlouho čekat. Alžbeta Tóthová nadvakrát dává balon za záda Adriany Grandtnerové. (27:26) (27:26)

54
    Je tady vyrovnání! Michaela Porubská poslala Dolákovou na druhou stranu branky a proměňuje svou střelu. (26:26) (26:26)

54
    Poruba přichází o míč, branku nedává v dobré šanci Hrbková. (26:25) (26:25)

53
    Sedmičku nyní proměňuje Lucia Súkenníková. Slovan je stále na dostřel týmu Jána Beňadíka. (26:25) (26:25)

53
    Opět Pavla Poznarová u míče a je z toho branka. Tahoun Poruby v dnešním duelu opět zaúřadoval. (26:24) (26:24)

52
    Chyba domácích v útoku. Slovenské házenkářky se štěstím dávají gól, autorkou je Michaela Porubská. Bude to ještě drama, Poruba se nějak zadrhla. (25:24) (25:24)

51
    To se jim také daří. Autorkou gólu je z levé strany palubovky Simona Szarková. Ošetřována je nyní šaľská Sofia Demajová, která dostala nejspíše úder do obličeje. (25:23) (25:23)

50
    Lucia Súkenníková proměňuje rychlý kontr. Porubské házenkářky si samy komplikují situaci. Nyní opět ztrácí míč a Šaľa jde snížit na rozdíl dvou branek. (25:22) (25:22)

50
    Gól Simony Szarkové je jednadvacátým gólem Slovanu Duslo. (25:21) (25:21)

49
    Michaela Hrbková dává čtrnáctý gól Poruby ve druhém poločase a DHC vede o pět branek. (25:20) (25:20)

48
    Žlutá karta pro trenéra hostí Tomáše Kuťku za nějaké řečnění k rozhodčímu. (24:20) (24:20)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová - Tóthová, Lešková, Poznarová, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Osinová, Révajová, Uhráková, Mičiníková, Selucká. Trenér: Ján Beňadík.
    HK Slovan Duslo Šaľa: Grandtnerová, Túrociová - Bíziková, Trochtová, Porubská, Piskeyová, Bérešová, Demajová, Tulipánová, Veselková, Zemáneková, Szarková, Súkenníková, Ďurechová, Rácková. Trenér: Tomáš Kuťka.

Rozhodca: Marek Bečička, Jiří Horák