Jindř. Hradec – Most 21:28 (kon.) | Partizánske – Nitra 30:23 (kon.) | Michalovce – Zlín 30:18 (kon.)
Olomouc – Písek 33:17 (kon.) | Poruba – Šaľa 31:28 (kon.)
Iuventa Michalovce
30:18 (12:10)
Handball PSG Zlín
cz Sobota 08.09.2012, 17:30 • Chemkostav aréna Michalovce • Hádzanárska interliga ženy

Z michalovskej Chemkostav arény do videnia pri ďalších písomných on line prenosoch. (19:02:07)

Podobne ako v Písku, aj dnes Iuventa dovolila súperovi držať so sebou krok len v prvom polčase. Po prestávke to už bola jasná záležitosť obhajcu slovenského titulu, ktorého v stredu 19. septembra v tejto domácej Chemkostav aréne čaká skúška pekelným ohňom: v boji o postup do skupinovej fázy Ligy majstrov sa stretne s maďarským Ferencvárosom Budapešť. Odveta v Maďarsku je na programe v sobotu 22. septembra.

60
    Konec zápasu. (30:18) (30:18)

60
    Skóre zápasu razantnou strelou, ktorá krásne napla sieť, uzatvára hráčka, ktorá dala v dnešnom zápase aj prvý gól Iuventy: ukrajinská reprezentantka a kandidátka účasti na ME 2012 Julija Bachirieva. (30:18) (30:18)

60
    Kovaličková sa rozstrieľala, zaznamenáva svoj ďalší gól. (29:18) (29:18)

59
    Brandová spoza 9 m vystrelila k zemi, lopta popri nohách Gubikovej prenikla do domácej siete. (28:18) (28:18)

58
    Rebičová zachytila rozohrávku hostiek v útoku, cez Hvostaľovú sa lopta dostáva ku Kovaličkovej, ktorá zaznamenáva klasický čistý hattrick. (28:17) (28:17)

56
    Vzápätí ďalší gól Kovaličkovej. (27:17) (27:17)

56
    Kovaličková zo svojho pivotského postu zvyšuje. (26:17) (26:17)

55
    V čase 24:50 si oddychový čas vybral domáci tréner Packa. (25:17) (25:17)

53
    V bráne domácich opäť Gubiková. (25:17) (25:17)

53
    7 m hod pre Zlín v čase 52:59. Brzósková prekonáva Medveďovú, ktorá prišla do brány miesto Gubikovej na sedmičku. (25:17) (25:17)

53
    Rebičová zvyšuje vedenie Iuventy na rozdiel 9 gólov. (25:16) (25:16)

51
    Tobiášovej samostatný prienik zakončený gólom. (24:16) (24:16)

48
    2 min pre Očadlíkovú zo Zlína a 7 m hod pre domáce. Trehubova úspešná. (23:16) (23:16)