Plzeň – Přerov 29:21 (kon.) | Jičín – Královo Pole 23:23 (kon.)
cz Sobota 08.09.2012, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ)

(23:23) (19:39:24)

60
    Druhý poločas skončil. (23:23) (23:23)

59
    Tomáš Mičola svou 9. brankou v zápase upravuje na 22:23. Na 23:23 srovnává Martin Bareš. (22:22) (23:23)

59
    Tomáš Babák srovnává na 22:22. (21:22) (22:22)

57
    Nepozornosti v obraně Brna využil Martin Bareš a snižuje tak na 21:22. (20:22) (21:22)

56
    Odpískána sedmička pro Jičín. Tomáš Zeman neprostřelil Jiřího Bavlnku. (20:22) (20:22)

56
    Viktor Hastík je dalším střelcem Brna, ve 26. minutě 2. půle je stav 20:22. (20:21) (20:22)

55
    Jiří Bavlnka vychytal Tomáše Zemana. (20:21) (20:21)

55
    Tomáš Mičola napřáhl z deseti metrů a trefil přesně - 20:21. (20:20) (20:21)

54
    Na 20:20 srovnává Tomáš Mičola. (20:19) (20:20)

53
    Viktor Hastík snižuje na 20:19. (20:18) (20:19)

52
    Tu ovšem Tomáš Babák neproměnil. (20:18) (20:18)

52
    Tomáš Zeman zvyšuje na 20:18. Z dalšího útoku vybojoval Michal Kraus sedmičku. (19:18) (20:18)

50
    Tomáš Mičola proměňuje sedmimetrový hod - 19:18. (19:17) (19:18)

49
    Z rychlého protiútoku se prosazuje Jan Vocásek - 19:17. (18:17) (19:17)

45
    Střelu Jana Vocáska z levé spojky vytěsnil Jiří Bavlnka. Úspěšný zákrok si připsal i Filip Veverka. Z dalšího útoku se prosazuje Tomáš Zeman - 18:17. (17:17) (18:17)

44
    Michal Dostalík srovnává na 17:17. (17:16) (17:17)

43
    Viktor Hastík proměňuje sedmičku - 17:16. (17:15) (17:16)

42
    Tomáš Mičola svým 5. gólem snižuje opět na rozdíl jedné branky - 16:15. Rychle však odpovídá přesným zakončením Tomáš Zeman - 17:15. (16:14) (17:15)

41
    Tomáš Babák se proháčkoval obranou Brna a navýšil vedení Jičína na 16:14. (15:14) (16:14)

39
    Autorem 15. branky Jičína je Radek Král, který přesně zakončil akci z levého křídla. (14:14) (15:14)

39
    Na 14:14 srovnává ze střední spojky Jan Hubáček. (14:13) (14:14)

38
    Jiří Drbohlav vzápětí zvyšuje na 14:12. Ale tento stav netrval dlouho, na druhé straně se prosadil pivot Michal Dostalík - 14:13. (13:12) (14:13)

37
    Tomáš Mičola snižuje střelou z deseti metrů na 13:12. (13:11) (13:12)

35
    Střela Jana Vocáska skončila za zády Jiřího Bavlnky - 13:11. (12:11) (13:11)

35
    Jan Hubáček snižuje z levé spojky na rozdíl jediné branky - 12:11. (12:10) (12:11)

34
    Michal Dostalík snižuje z pivota na 12:10. (12:9) (12:10)

33
    Za bránění v brankovišti nařízena sedmička pro Jičín, Tomáš Babák proměňuje - 12:9. (11:9) (12:9)

33
    Josef Klačo se prodral jičínskou obranou a snižuje na 11:9. (11:8) (11:9)

31
    Michal Kraus proměňuje rychlý brejk - 11:8. (10:8) (11:8)

31
    Začal druhý poločas. (10:8) (10:8)

(10:8)

30
    První poločas skončil. (10:8) (10:8)

29
    Filip Veverka vytáhl další výborný zákrok, vychytal Michala Dostalíka. (10:8) (10:8)

28
    V čase 27:50 si vyžádal oddechový čas trenér Jičína Aleš Babák. (10:8) (10:8)

28
    S podstřelem Jana Hubáčka si dokázal Filip Veverka poradit. (10:8) (10:8)

27
    Tomáš Babák střelou ze střední spojky zvyšuje vedení Jičínských na 10:8. (9:8) (10:8)

26
    Tomáš Mičola svou 3. brankou snižuje na rozdíl jediné branky - 9:8. (9:7) (9:8)

26
    O minutu později se prosazuje opět Martin Bareš, ač byl faulován - 9:7. Na dvě minuty je vyloučen Viktor Hastík. (8:7) (9:7)

25
    Ve 25. minutě se prosazuje střelou z prostoru pivota Martina Bareš - 8:7. (7:7) (8:7)

22
    Tomáš Zeman srovnává podstřelem z levé spojky - 7:7. (6:7) (7:7)

22
    Viktor Hastík proměnil nařízený sedmimetrový hod - 6:7. (6:6) (6:7)

21
    Lubomír Joppek posílá Brno opět do vedení střelou z devíti metrů - 5:6. Na 6:6 srovnává z pravého křídla Michal Kraus. (5:5) (6:6)

19
    Další střela Františka Chyby se mezi tři tyče nevešla. (5:5) (5:5)

19
    Přesilovku rychle využívá z levého křídla František Chyba - 5:5. (4:5) (5:5)

19
    Za nesportovní chování je vyloučen také Josef Klačo. Jičín tak má dvou mužů v poli. (4:5) (4:5)

19
    Na dvě minuty je vyloučen Michal Dostalík. (4:5) (4:5)

18
    A další zákrok Jiřího Bavlnky, střílel Tomáš Babák. (4:5) (4:5)

16
    Radek Král šel sám na Jiřího Bavlnku, ten si připsal úspěšný zákrok. O někokolik vteřin pozdějí šel sám na brankáře hostů Michal Kraus, Jiří Bavlnka vytáhl další excelentí zákrok. (4:5) (4:5)

15
    Rychlý útok Brna zakončil přesně Jan Hubáček - 4:5. (4:4) (4:5)

13
    Michal Dostalík technickou střelou z pivota posílá svůj tým poprvé v zápase do vedení - 3:4. Vzápětí srovnává z devíti metrů Jan Vocásek - 4:4. (3:3) (4:4)

13
    Ani Radek Král nepřekonal z levého křídla Jiřího Bavlnku. (3:3) (3:3)

12
    Svou druhou brankou v zápase srovnává Tomáš Mičola na 3:3. (3:2) (3:3)

11
    Jiří Bavlnka si poradil se střelou Martina Bareše, v útoku jsou nyní hráči Brna. (3:2) (3:2)

9
    Na 3:2 snižuje Tomáš Mičola. (3:1) (3:2)

6
    Při signalizované pasivní hře snižuje z pravého křídla David Barabáš, vzápětí však odpovídá Radek Král - 3:1. (2:0) (3:1)

4
    Jan Vocásek zvvyšuje na 2:0 podstřelem ze střední spojky. (1:0) (2:0)

4
    S tečovanou střelou Viktora Hastíka si dokázal Filip Veverka poradit. (1:0) (1:0)

2
    Jiří Bavlnka vychatal Jana Vocáska. V postupném útoku kombinují hráči Brna. (1:0) (1:0)

2
    Tomáš Babák je autorem 1. branky zápasu - 1:0. (0:0) (1:0)

1
    V prvním průniku byl faulován Tomáš Zeman. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

HBC Ronal Jičín: Veverka, Kurial - Rychna, Král, Bareš, Babák T., Vocásek, Chyba, Drbohlav, Zeman, Brchaň, Kraus, Weintritt. Trenér: Aleš Babák

HK Královo Pole: Bavlnka, Zaplatílek - Barabáš, Komárek, Hubáček, Zima, Paseka, Koubek, Klačo, Ryšavý, Dostalík, Hastík, Mičola, Joppek. Trenér: Jan Hegar

Rozhodčí: Kavulič, Skružný. (0:0)

Oba celky se naposledy utkaly v sobotu 25. srpna 2012 na jičínském turnaji KERS CUP. Tým z Moravy v tomto utkání zvítězil 28:24. (0:0)

Nejvýraznějšími posilami Brna jsou určitě Viktor Hastík a pivot Michal Dostalík. (0:0)

Na soupisce Jičína pro novou sezónu jsou dvě nová jména - Lukáš Weintritt z Hranic a Martin Brchaň z Třeboně. Naopak zpět do Hradce Králové se vrátil David Kořínek a na soupisce už nefiguruje také brankář Jan Barák. (0:0)

V loňském ročníku obsadili Jičínští 5. příčku, tým KP Brno skončil v sezóně 2011/2012 na 10. místě. (0:0)

Příjemný sobotní podvečer, z jičínského Sportovního areálu vás vítám u nového ročníku házenkářské Tipgames extraligy. V 1. kole sezóny 2012/2013 hráči Jičína hostí tým Brna. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.