Mechelen – Brugge 3:3 (kon.) | Beerschot – Waregem 1:1 (kon.) | Kortrijk – Charleroi 0:1 (kon.)
Mons – Lierse 1:1 (kon.)
YR KV Mechelen
3:3 (2:2)
Club Bruggy KV
cz Sobota 11.08.2012, 18:00Belgická Jupiler Pro League

To je ode mně pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný letní den a u dalších online přenosů na počtenou! (19:56:27)

Skončilo úchvatné utkání, ve kterém padlo 6 branek, po třech na každé straně. Skóre otevřel v 32. minutě Rafaelov, o 3 minuty později srovnal Enevoldsen, o další 4 minuty zvrátil skóre na stranu Brugg Meunier, ovšem další 3 minuty na to znovu srovnal Van Tricht. V 60. minutě Rafaelov proměnil pokutový kop, jenže v 75. minutě se prosadil De Petter a zasadil tak utkání konečnou podobu.

90+3
    V poslední minutě nastavení utíkal sám na Renarda Akpala, domácího brankáře ale neprostřelil!

90+2
    Zápas se dohrává ve velkém tempu, oba týmy chodí do rychlých protiútoků.

90
    Sudí nastaví v dnešním zápase 3 minuty.

89
    Rafaelov útočil na hattrick, mířil ale těsně nad!

88
    Střídající Lestienne viděl žlutou kartu.

87
    Cordaro na pravé straně motá s hostujícími hráči, vybojoval další trestný kop.

85
    Cordarův centr našel milimetrově hlavu Junkera, který ač tísněn, vystřelil velmi nebezpečně, ale mimo.

83
    Junkerovi byl v poslední chvíli ukopnut míč na rohový kop.

82
    Dvojité střídání hostů, ze hry odešli Tchite a Odjidja Ofoe, místo nich hrají Akpala a Lestienne.

82
    Už se znovu hraje.

81
    Na zemi zůstal ležet Larsen, hra je přerušena.

79
    Poslední střídání domácích, odešel Van Loo, přišel Ghomsi.

79
    Ofsajd hostů.

78
    Kujović sbírá další Cordarův centr a na chvilku tak uklidňuje hru.

77
    Dalším potrestaným hráčem žlutou kartou je Van Tricht.

76
    A domácí mohli strhnout vedení na svou stranu! Z velkého závaru na malém vápně ale nic nevytěžili.

75
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Na Cordarův centr z pravé strany si na zadní tyči naskočil STEVEN DE PETTER, který již potřetí dnes srovnává skóre!

73
    Tchiteho další ránu vyráží Renard na roh.

72
    Tchite se špatně zorientoval v šestnáctce soupeře, domácí obrana mu poté zamezila střele.

69
    První střídání domácích a rovnou dvojité. Ze hry odstoupili Henkens a Enevoldsen, na jejich místa přišli Diabang a Destorme.

67
    Odjidja Ofoe zahrál nohou moc vysoko, domácí tak mojí výhodu zajímavé standartní situace.

65
    Cordaro nepropálil hostující blok složený z obránců.

64
    Krásná střela Odjidji Ofoeho nadělala Renardovy velké problémy, domácí brankář ji se štěstím musel vyrazit na roh!

63
    Jordi vidí žlutou kartu právě za zdržování při vhazování.

62
    Hosté začínají zdržovat.

60
    Bruggy právě vstřelily branku!
    LIOR RAFAELOV proměňuje pokutový kop panenkovským způsobem a posílá svůj tým do vedení!

59
    Byla nařízena penalta pro Bruggy!

58
    Další z řady rohových kopů pro Bruggy.

57
    Přetažený centr Jordiho nenašel nikoho v pokutovém území.

56
    Roh i na druhé straně.

54
    Roh pro hosty.

52
    Obrovská šance domácích! Van Tricht nastřelil tyč!

50
    Odjidja Ofoe netrefil balón dobře, vybojoval alespoň roh.

48
    Žlutou kartu vidí dánský reprezentant Niki Zimling.

47
    Domácí vstupují do druhé půle zajímavou standartní situací.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:05.

45+1
    Faul na brankáře.

45+1
    V nastavení první půle tu je roh pro hosty z Brugg.

45
    Rozhodčí v prvním poločase nastaví 1 minutu.

44
    Domácí se znovu ženou dopředu.

42
    Komu je ale aktivita platná, když pak nechá takové okno v obraně jako teď předvedli hosté. Bisetův přízemní centr do branky usměrňuje WANNES VAN TRICHT!

41
    Bruggy jsou v závěru první půle aktivnějším týmem.

39
    Hosté jdou znovu do vedení, dobrou práci Rafaeova využívá THOMAS MEUNIER!

36
    Blondel tvrdě naletěl loktem do Henkense. Hostujícímu obránci už podruhé prošel tvrdý zákrok.

35
    Tak tomu se říká rychlá odpověď! Přetažený centr skončil přesně na hlavě THOMASE ENEVOLDSENA, který srovnává skóre na 1:1!

34
    Vzápětí vidí Rafaelov žlutou kartu za faul na kapitána Čena, kterému se ale nelíbil verdikt a za následné průpovídky dostává žlutou kartu také.

32
    Krásný volej se podařil LIORU RAFAELOVOVI. Hostující záložník si zpracoval míč na prsa a z 20 metrů poslal ho poslal přesně k tyči!

32
    Van Tricht je napomínán rozhodčím, když po odpískání zbytečně zakopl míč.

30
    Za první půlhodinu hry jsme toho neviděli moc, největší šanci zmařil v šesté minutě domácí Cordaro.

28
    Junker alespoň dal ostatním hráčům čas se občerstvit.

27
    Na hřišti zůstal ležet Junker, svíjí se v nepříjemných bolestech.

25
    Odjidja Ofoe si pomohl faulem.

24
    Přízemní centr do pokutového území odkopává Donk.

22
    Tchite vybíhal z ofsajdového postavení, hrát mohou domácí.

20
    Ofsajd domácích.

18
    Enevoldsen se snažil opřít do voleje, míč se mu ale svezl po kopačce.

17
    Čen raději nebezpečný centr do pokutového území odvrátil na další roh.

15
    Zimling vybojoval další rohový kop.

13
    Tchite se neprocpal do pokutového území.

12
    Hosté se snaží o vysunutý presink, domácí hráči s tímto stylem hry mají velké problémy.

10
    Střela Odjidji Ofoeho mířila hodně nad.

9
    Rohový kop pro Bruggy.

7
    Cordaro byl sestřelen Blondelem, který může být rád, že za tento souboj nevidí žlutou kartu.

6
    Kujović ne příliš sebejistě vyboxoval míč na úplně volného Cordara, který z dobré pozice přestřelil!

5
    Centr do pokutového území stihli hostující obránci odvrátit před dotírajícím Junkerem.

4
    Ani Mechelenu jejich první útočné snažení nevychází dle představ.

2
    První útočná akce favoritům z Brugg nevyšla.

1

YR KV Mechelen: Renard - Biset, Čen, Cordaro, De Petter, De Witte, Enevoldsen, Henkens, Junker, Van Loo, Van Tricht

Club Brugge KV: Kujović - Blondel, Donk, Hoefkens, Jordi, Larsen, Meunier, Odjidja Ofoe, Rafaelov, Tchite, Zimling

Bruggy hrály v prvních dvou kolech se stejnými soupeři jako jejich dnešní soupeř, v prvním kole porazily doma Waasland-Beveren 3:1, minulý týden pokořili Sporting Charleroi 1:0, i když většinu utkání museli hrát v deseti. V týdnu Bruggy vypadly z předkola Ligy mistrů, když nestačily na dánskou FC Kodaň. Spadly tak do 4. předkola Evropské ligy, kde se střetnou s maďarským Debrecínem.

Mechelen má na svém kontě zatím 4 body za domácí výhru nad Sportingem Charleroi 4:2 a bezgólovou remízu na půdě Waasland-Beverenu. Po dvou kolech je Mechelen na páté pozici.

Zdravím všechny fanoušky belgického fotbalu, dnes je v belgické Jupiler League na programu 3. kolo, pátý Mechelen přivítá na svém stadionu zatím vedoucí celek tabulky Club Bruggy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Adam Lacek

Góly: 35. Enevoldsen, 42. Van Tricht, 75. De Petter - 32. Rafaelov, 39. Meunier, 60. Rafaelov (pen.)

Karty:   34. Čen (MEC), 77. Van Tricht (MEC) - 34. Rafaelov (BGY), 48. Zimling (BGY), 63. Jordi (BGY), 88. Lestienne (BGY)

YR KV Mechelen: Renard - Biset, Čen, Cordaro, De Petter, De Witte, Enevoldsen (69. Destorme), Henkens (69. Diabang), Junker, Van Loo (79. Ghomsi), Van Tricht
    Club Bruggy KV: Kujović - Blondel, Donk, Hoefkens, Jordi, Larsen, Meunier, Odjidja Ofoe (82. Lestienne), Rafaelov, Tchite (82. Akpala), Zimling