Trenčín – Žilina 0:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Myjava 2:1 (kon.) | Ružomberok – Košice 3:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Prešov 2:0 (kon.) | Nitra – B. Bystrica 1:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
2:1 (0:0)
Spartak Myjava
Sobota 11.08.2012, 19:30 • Pasienky, Bratislava • Niké liga

Hlavný rozhodca ukončil hvizdom zápas. Domáci ŠK Slovan dokázal zvíťaziť 2:1, góly padali len v druhom polčase. Postaral sa o ne za domácich 2x Filip Hlohovský a za hostí Peter Kuračka. Hralo sa bez kariet. Jasne navrch mali domáci hráči, ktorí si aj vypracovali viac šancí a teda zaslúžene zvíťazili. Diváci si ešte s hráčmi zaspievajú "vstaňte keď ste belasí" a tým sa s vami na dnes lúčim a prajem vám príjemný zvyšok dnešného dňa. (21:24:12)

90+1
    Šebo, Milinkovič a Peltier proti jedinému obrancovi Myjavy. Nedokázali to však využiť. Prvý menovaný hráč poslal loptu do behu na Milinkoviča, pri lopte bol však skôr Peltier a následne poslal loptu späť na Šeba, ten už nedokázal premeniť túto šancu.

90
    Vyzerá to, že zápas sa už len dohráva, akoby sa domáci nikam neponáhľali. Nadstavený čas v druhom polčase 2 minúty.

88
    Lester Peltier sa snažil založiť rýchlo protiútok po dobrom vypichnutí lopty. Posunul si ju však príliš veľa pred seba do behu a už ju nedobehol.

87
    Po centri sa ocitol v ofsajdovej pozícii jeden z myjavských hráčov. Do konca zápasu zostáva približne 5 minút.

85
    Hra je po góle mierne rozháraná s množstvom nepresností, hrá sa zatiaľ bez kariet vďaka Patrikovi Hrčkovi, hlavnému arbiterovi.

83
    Myjava dala gól!
    Po centri Kuračku a skrumáži v šestnástke skončila lopta v sieti. O gól sa postaral práve PETER KURAČKA, ktorý priamy kop zahrával.

82
    Po faule na Jána Petráša budú mať Myjavčania výhodu priameho kopu z nebezpečnej vzdialenosti.

80
    Druhé striedanie Myjavy, z ihriska odišiel Pavol Kosík a nahradil ho Lukáš Šebek.

79
    Slovan dal gól!
    Lukáš Pauschek si potiahol loptu po pravej strane ihriska a ideálnym centrom našiel FIIPA HLOHOVSKÉHO, ktorý hlavou poslal loptu do pravej žrde, od ktorej sa odrazila do siete.

78
    Tomáš Mrva teraz prudko ohrozil Putnockého, z bránkovej čiary v poslednej chvíli vykopol Lukáš Pauschek.

77
    Peter Sládek sa prezentoval veľmi prudkou strelou, ktorá trafila len dobre stojacého Matúša Putnockého.

75
    Rohový kop domácich. K lopte sa stavia Marko Milinkovič, jeho center letí na prednú tyč. Lester Peltier nedokázal zakončiť tak, akoby si to predstavoval.

73
    Domáci v týchto chvíľach nekombinujú zrovna najpresnejšie, po strate lopty ju však takmer hneď vedia získať na svoje kopačky.

70
    Matúš Putnocký skutočne nemá veľa práce, ale zostáva stále v strehu. Z polovice ho oskúšal jeden z myjavských hráčov.

69
    Marko Milinkovič faulovaný asi 23 metrov od brány. Z priameho kopu nedokázali domáci nič vyťažiť.

68
    Domáci pokračujú vo veľkom tlaku a Myjavčania sú jasne zaskočení úvodným gólom. Do konca zápasu zostáva niečo cez 20 minút.