Japonsko - JAR 2:1 (kon.) | Južná Kórea - Nemecko 1:4 (kon.)
Holandsko - Nový Zéland 3:2 po samostatných nájazdoch (kon.) | Argentána - Veľká Británia 2:1 (kon.)
koniec udalosti
Japonsko - JAR

2:1

(0:1)

Streda 08.08.2012, 09:30Olympijské hry - pozemný hokej - ženy

Videli sme nudné,ale zaujímavé stretnutie v ktorom sa rozhodlo až v predĺžení. Ďakujem vám za pozornosť a prajem krásny deň. (11:19:15)

79:47
    Ai Murakamiová dáva gól! Prekonáva Juhoafrickú brankárku a Japonky obsadzujú na tomto turnaji konečné 9. miesto!

79:47
    Ale pozor! Japonky budú zahrávať strelu z penalty! Tak to je obrovská šanca na strelenie víťazného gólu!

79
    Ai Murakamiová (JPN) vyslala prízemnú strelu, ktorá došla až k brankárke Rixovej.

78
    A je tu trestný roh pre Japonsko.

Druhé predĺženie sa začalo.

Hráčky si menia svoje strany a za malý moment začne druhé predĺženie - sedem a pol minúty dlhé.

77:30
    Prvé predĺženie sa práve skončilo.

75
    Ani v tomto predĺžení nevidíme šance. Obraz hry sa teda vôbec nezmenil.

70
    Costonová spolu s Fujiovou dostali žlté karty.

Predĺženie sa začalo.

70
    Druhý polčas skončil.

66
    Juhoafričanky, zdá sa, toho majú už plné zuby. Aj Costonová si ide odpykať trest na 5 minút za faul. Dostala totiž žltú kartu.

63
    Woodsová si ide oddýchnuť na trestnú lavicu na minimálne 5 minút. Dostáva žltú kartu.

62:18
    Murakamiová sa tentokrát nemýlila! Je vyrovnané, 1:1!

61
    Japonky majú trestný roh. Využijú ho?

55
    Georgeová je druhou hráčkou v zápase, ktorá dostáva žltú kartu a oslabí tak svoj tím.

53
    Japonky to znovu pretaktizovali. Ani tento trestný roh im nevychádza podľa predstáv.