Južná Kórea - Holandsko 2:4 (kon.) | Austrália - Pakistan 7:0 (kon.)
Argentína - JAR 6:3 (kon.) | India - Belgicko 0:3 (kon.)
Španielsko - V. Británia 1:1 (kon.) | Nemecko - Nový Zéland 5:5 (kon.)
India - Belgicko

0:3

(0:1)

Utorok 07.08.2012, 17:00Olympijské hry - pozemný hokej - muži

Máme tu koniec stretnutia v ktorom zaslúžene zvíťazili hráči Belgicka a tak spravili dôležitý krok k postupu. India im dokázala vzdorovať iba prvý polčas. Ďakujem za pozornosť, prajem pekný deň. (18:26:48)

70:00
    Zápas sa skončil.

68:12
    V predposlednej minúte Belgicko ešte strieda.

67:00
    India pridáva ďaľší gól a tak definitívne rozhoduje toto stretnutie! Presadzuje sa Tom Boon.

63:48
    Belgičania opäť striedajú.

61:38
    Po protiútoku Khandekra končí strela na brankárovi Vanaschovi. Zatiaľ to vyzerá tak, že si udrží čisté konto v tomto stretnutí.

60:44
    Po strele Belgičana Thomasa Brielsa končí loptička iba v oute.

60:11
    Začalo sa posledných 10 minút stretnutia.

59:48
    Singh (IND) po peknom prieniku strieľa, ale jeho strela končí na výborne chytajúcom Vanaschovi (BEL).

57:30
    Oba tímy striedajú.

56:44
    Belgičania sú aktívnejší v tejto časti hry, zdá sa, že chcú pridať ďaľší gól a tak definitívne rozhodnúť o víťazovi tohto stretnutia.

54:06
    Gougnard (BEL) strieľa, ale jeho strelu kryje výborne chytajúci Parattu (IND).

52:55
    Striedanie hráčov na strane Belgicka, India strieda iba veľmi sporadicky.

48:15
    Najaktívnejší Ind Singh strieľa, no jeho strela míňa bránku súpera.

46:50
    Boccard z Belgicka zvyšuje po rýchlej akcii! Stav je tak už dvojgólový. (0:2)

46:41
    Belgicko strieda opäť štvoricu hráčov. Chcú unaviť svojho súpera uvidíme, či sa im táto taktika vydarí

44:15
    Truyens (BEL) vyslal na brankára Indie Parattuho prvú strelu v tomto polčase, no ten ju likviduje.