K4, 1000m (muži) | (kon.) | | | C2, 1000m (muži) | (kon.) |
K1, 500m (ženy) | (kon.) | | | K2, 500m (ženy) | (kon.) |
110m pr. - 1.kolo (muži) | (kon.) | | | Výška - finále (muži) | Ukhov (kon.) |
Diaľka - kvalifikácia (ženy) | (kon.) | | | 100m pr. - semifinále (ženy) | (kon.) |
Disk - finále (muži) | (kon.) | | | 800m - semifinále (muži) | Mohammed Aman (kon.) |
200m - semifinále (ženy) | Richardsová-Rossová (kon.) | | | 1500m - finále (muži) | Taoufik Makhloufi (kon.) |
100m pr. - finále (ženy) | Sally Pearsonová (kon.) |
Závod mužov | Aliston Brownlee (kon.) |
Do 105 kg - Finále B (muži) | Arturs Plesnieks (Lotyšsko) (kon.) | | | Nad 105 kg - Finále B (muži) | Yauheni Zharnasek (kon.) |
Nad 105 kg - Finále (muži) | Behdad Salimikordasiabi (kon.) |
Bradlá - Finále (muži) | Zhe Feng (CHN) (kon.) | | | Kladina - Finále (ženy) | Linlin Deng (CHN) (kon.) |
Hrazda - Finále (muži) | Epke Zonderland (NED) (kon.) | | | Prostné - Finále (ženy) | Alexandra Raismanová (USA) (kon.) |
Tímy o 3. miesto ženy | Singapur (kon.) | | | Tímy finále ženy | Čína (kon.) |
Keirin (muži) | (kon.) | | | Omnium - stíhací závod (ženy) | (kon.) |
3m doska jednotlivci - Finále (muži) | Ilja Zacharov (Rusko) (kon.) |
Južná Kórea - Holandsko | 2:4 (kon.) | | | Austrália - Pakistan | 7:0 (kon.) |
Argentína - JAR | 6:3 (kon.) | | | India - Belgicko | 0:3 (kon.) |
Španielsko - V. Británia | 1:1 (kon.) | | | Nemecko - Nový Zéland | 5:5 (kon.) |
Taliansko - Čína | 10:14 (kon.) | | | USA - Austrália | 11:9 (kon.) |
Rusko - Veľká Británia | 11:9 (kon.) | | | Maďarsko - Španielsko | (kon.) |
Dvojice - finále | (kon.) |
Jakub Mitter
Joseph VELOCE (KAN)
F.H PUERTA ZAPATA (COL)
Denis ŠPIČKA (CZE)
Mickael BOURGAIN (FRA)
Christos VOLIKAKIS (GRE)
Azizulhasn AWAGANG (MAL)
Shane PERKINS (AUS)
Miao ČANG (CHN)
Maximilian LEVY (NEM)
Teun MULDER (HOL)
Kamil KUSCZYNSKI (POL)
Hersony CANELON (EKV)
Juan PERALTA GASCON (SPA)
Chris HOY (GBR)
Kazumari WATANABE (JAP)
Simon van VELTHOOVEN (NZE)
Sergej BORISOV (RUS)
Nijsane Nicholas PHILLIP (TRI)