Podbrezová – Šamorín 2:0 (kon.) | Dolný Kubín – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | R. Sobota – Šaľa 1:0 (kon.)
Dubnica – Ružiná 4:1 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 1:0 (kon.)
FK Dubnica
4:1 (1:1)
FK Baník Ružiná
Sobota 04.08.2012, 16:30 • FŠ MFK Dubnica • MONACObet liga

Je tu koniec zápasu, prakticky o všetkom rozhodol druhý polčas, keď skórovali najskôr Vaško, potom Augustíni a potom Urban. Dubnica teda víťazí zaslúžene 4:1. Ďakujeme za pozornosť a dovidenia pri ďalších prenosoch. (18:18:12)

90+1
    Masárik sa hodil do strely Boháčika.

90+1
    Na točenú loptu do vápna najvyššie vyskočil Mucha.

90
    Hrací čas sa bude nadstavovať o jednu minútu. Pred tým strela Urbana zblokovaná na roh.

90
    Strelu z "obaľovačky" vyskúšal Augustíni, trafil však iba obrancu.

90
    Blaščik nemohol hrať, inak by sa odpískal ofsajd.

89
    Dubnica si vytvárala útočný tlak, ale ani Brigantovi, ani Vavríkovi sa nepodarilo odcentrovať alebo vystreliť.

88
    Blaščik nedobehol loptu, ktorá ho mala vysunúť, Maťašovský upokojuje situáciu.

87
    A znova Vavrík! Teraz sa mu už podarilo odcentrovať a nájsť Bilovského, ten bol ale tienený dvojicou obrancov a skórovať sa mu nepodarilo.

87
    Hostia ešte vyskúšali protiútok, no Maťašovský bol proti.

86
    Skvelým šprintérskym výkonom sa prezentoval Filip Vavrík, ktorý zachytil už stratenú loptu, Urban si pýtal loptu, no nakoniec sa prvému menovanému nepodarilo odcentrovať presne.

85
    Štandardná situácia pre Ružinú. Lopta nenašla nikoho, no i tak ohrozila bránu, presvišťala totiž kúsok od žrde.

83
    Žltú kartu vidí aj strelec Andrej Urban, ktorý ju dostal za nešportové správanie.

82
    Dubnica dala gól!
    Tak toto už musel byť gól! Najskôr Masárik napálil brvno, no o chvíľu sa to už ANDREJOVI URBANOVI poradilo. 4:1 !!

82
    Rozhodca udeľuje žlté karty na obe strany, vidí ju Masárik a Urbánek.

80
    Dubnica opäť vo veľkej šanci! Vavrík si s loptou nabehol až do hĺbky obrany, kde centrom našiel presne nohu Bilovského, ktorý ale netriafa priestor brány.

77
    Andrej Urban vyslal prekvapivú strelu na bránu, po ktorej sa gólman iba obhliadal a našťastie pre hostí zasahovať nemusel, pretože lopta presvišťala asi meter nad brvnom.

76
    Hra sa začína mierne kúskovať, Juraj Masárik už druhý krát za sebou vhadzuje loptu do hry.

76
    Do konca stretnutia nezostáva viac ako 25 minút, v útoku hostia z Ružinej.

74
    Dubnické dve šance po sebe, najskôr sa lopta po centri kotúľala tesne pred bránkou, následne Augustíni voľný netrafil loptu v malej záhradka.

73
    Opäť strelu vyskúšal Oliver Augustíni, technickou točenou strelou však míňa šibenicu asi o pol metra.

72
    ... no ani z toho nezapršalo.

72
    Balaško krátko po rohu odvracia loptu na ďalší rohový kop.

71
    Ružiná v útoku nič nevymyslela, na rad prišla Dubnica a akcia 3 na 3, Brigant s Bilovským vybojovali roh.

70
    Dnešné stretnutie sleduje 490 divákov.

69
    Posledné striedanie Dubnice, dvojgólového strelca Vaška strieda Urban.

68
    Vo veľkej šanci aj Kurák, ktorý však osamotený nepochopiteľne preskočil loptu.

67
    Filip Vavrík v superšanci! Dvadsaťdva ročný hráč Dubnice z pravej strany vypálil tvrdý projektil, ktorý už opticky bol v sieti, no na poslednú chvíľu ho Mucha s dávkou šťastia vyrazil na roh!

66
    Juraj Masárik z pravej strany nacentroval na druhú stranu, kde si nabiehal Vaško, ten sa však nenatiahol dostatočne.

65
    Hostia z protiútoku opäť nič nevyťažili, stav sa nemení.

65
    Marek Božoň trafil však iba jednočlenný múr.

65
    Tomáš Brigant faulovaný na pravej strane, štandardná situácia pre MFK Dubnica.

63
    Po skrumáži vo vápne sa k strele dostal kapitán Boháčik, jeho prízemnou strelou sa snažil nachytať Maťašovského na hruškách, no gólman Dubnice sa nemýlil.

61
    Striedanie Dubnice, na ihrisku sa predstaví Filip Vavrík, ktorý nahradí Róberta Mega.

60
    V posledných momentoch sa hra upokojila, lopta sa síce pohybuje zo strany na stranu, no gólové momenty chýbajú.

59
    Richard Čiernik z Dubnice vidí žltú kartu.

58
    Dubničania v útočnej snahe, vo vápne si osamotený Bilovský nespracoval loptu, čím premarnil šancu na strelenie ďalšieho gólu.

57
    Dubnica fauluje, priamy kop odohrá Mário Kurák. Ten vyskúšal nacvičený signál, lopta uteká až za bránkovú čiaru.

56
    Hostia znova striedajú , na ihrisko prichádza Lukáš Strelka, ktorý sa postaví na miesto Marka.

54
    Dubnica sa naozaj rozbehla! Kapitán OLIVER AUGUSTÍNI strelou z hranice vápna zvyšuje na 3:1!!!

53
    Róbert Mego s Bilovským v samostatnom únik, prvý menovaný sa rozhodol pre strelu, no nepochopiteľne netrafil priestor brány!

52
    Masárik fauluje na svojej polovici ihriska, z priameho kopu hostia nič nevyťažili.

50
    JÁN VAŠKO pridáva ďalší gól, čím sa Dubnica opäť dostáva do vedenia! Gólman už na loptu smerujúcu do spodného rohu nedočiahol.

49
    Tomáš Brigant na pravom krídle vyslal šikovný center, loptu vo vzduchu zachytil Mucha.

47
    Blaščik nevedel, kde je lopta, k strele sa teda nedostal, loptu odkopol Maťašovský.

46
    Druhý polčas začal, pri lopte hostia. Tí ale v útoku stroskotali. Kapitán Boháčik nezastihol dlhú loptu.

46
    Začal druhý polčas.

V sektore PRESS na štadióne MFK Dubnica by som rád privítal spolukomentátorkyňu Janku Dankovú.

MFK Dubnica nad Váhom: Maťašovský - Čiernik, Beňo, Šupák, Bilovský, Augustíni (C) , Božoň, Jakúbek, Mego, Masárik, Vaško.

FK Baník Ružiná: Mucha - Ferenc, Krško, Hladík, Marko, Urbánek, Kamendy, Boháčik (C), Kurák, Chromek, Balaško.

Rozhodcovia: Mojsej - Špivák, Ščury.

Prvý polčas je za nami, po úvodných 45 minútach je stav nerozhodný 1:1, o prvý gól sa postaral Ján Vaško (3'), hostia vyrovnali v 23. minúte zásluhou Krška. Druhý polčas začne zhruba o 17:31.

Prvý polčas skončil.

45
    Hrací čas prvého polčasu sa bude nadstavovať o jednu minútu.

45
    Dubnická črtajúca sa akcia skončila neúspechom. Božoň potiahol loptu takmer cez celé ihrisko, nakoniec zvolil prihrávku na Briganta, no "Brigi" bol v ofsajde.

44
    Dubničania nakoniec zakončili z veľkej diaľky, táto strela nemohla narobiť Muchovi vrásky na čele.

43
    Polčas sa už viac-menej len dohráva. Dubnica ešte skúsi jednu akciu. Brigant centroval na hlavu Vaška, ten ale nezopakoval gólovú situáciu z 3. minúty.

41
    Striedajú aj hostia, Kamendyho nahradí Blaščik.

40
    Strieda Dubnica, na ihrisko príde šikovný technický hráč Tomáš Brigant, ktorý nahradí Lukáša Beňa.

39
    Ružiná stráca loptu v stredovom kruhu, Dubnica upokojuje situáciu a rozohráva z hĺbky obrany.

38
    ... no ani z toho nezapršalo, lopta nenašla nikoho z hráčov v bielom.

37
    Dubnica má k dispozícii ďalší rohový kop.

36
    Po ošetrovaní Kamendyho, ktoré chvíľku trvalo prichádza priamy kop pre Ružinú. Ujal sa ho kapitán Boháčik, napálil však iba do múru.

32
    Rozhodca dohovára hráčom, nech pokračujú v hre, tí sa ale ďalej občerstvujú. Po chvíli sa však zápas hrá ďalej.

31
    Kapitán hostí, Tomáš Boháčik faulovaný. Hráči si berú menšiu prestávku na občerstvenie, v Dubnici je naozaj teplo.

29
    V posledných momentoch vidíme priemerný druholigový futbal. Ohrozenia brány neprichádzajú, no hra sa prelieva na obe strany a na druholigové pomery je celkom rýchla a kombinačná.

26
    Miloš Šupák dobehol loptu na pravom krídle, Dubničania boli v presile, Šupák centroval nepresne, čím zahodil sľubnú šancu.

25
    Ružiná nabudená streleným gólom pokračuje v útočnej akcii. Zakončenie však neprichádza.

23
    Ružiná dala gól!
    Hostia odpovedajú, po rohovom kope pri vzdialenejšej žrdi číhal MILOŠ KRŠKO, ktorý bol absolútne nekrytý, čo mu pomohlo zasunúť loptu do siete. Vyrovnané.

21
    Ján Vaško si v protiútoku počínal nedovolene, v šprintérskom súboji si pomáhal rukami.

20
    Menšie zmätky v dubnickej obrane, ktoré hráči z Ružinej taktiež s dávkou nešikovnosti nevyužili.

19
    Šikovnú strelu vyslal Marek Božoň z pomerne veľkej diaľky, gólman jeho pokus s menšími problémami chytil.

16
    Ružiná predviedla útočnú akciu, kapitán Boháčik vyslal točenú loptu na hlavu Urbánka, ktorý ale netrafil priestor brány. Stav sa teda prezatiaľ meniť nebude.

15
    Róbert Mego dobiehal loptu na pravej strane, pred ním zasiahol obranca , ktorý odkopol na aut, roh z toho nebude.

14
    Priamy kop pre Ružinú, exekútorom bol Kamendy, ten loptu poslal do ohňa, no ohroziť Maťašovského sa hosťom nepodarilo.

13

Rozhodca: Mojsej - Špivák, Ščury.

10
    Hra sa v posledných momentoch odohráva medzi šestnástkami, ďaleko od oboch svätýň.

7
    Kapitán domácich, Oliver Augustíni využil svoju výšku a nízke ťažisko, rýchlo si s loptou nabehol po pravom krídle, odkiaľ vyslal polovysoký center, ktorý našiel iba rukavice gólmana.

6
    Ružiná zaznamenáva prvý strelecký pokus na bránu, no takáto strela nemohla ohroziť bránu.

5
    Masárik nespracoval ľahučkú loptu, už-už to vyzeralo na brejk zeleno-čiernych, no nakoniec sa dubnickému stredopoliarovi s číslom 19 podarilo odvrátiť loptu.

4
    Dubničania kontrolujú loptu, momentálne vidíme dlhú sériu prihrávok na jeden dotyk na vlastnej polovici ihriska.

3
    Obrana Ružinej akoby zaspala, lopta z ľavého krídla smerovala presne na hlavu JÁNA VAŠKA, ktorý sa pri vzdialenejšej žrdi nemýlil. Rýchly otvárací gól!

2
    Lopta smerovala až na vzdialenejšiu žrď, kde ale nebol nikto z bielych hráčov.

2
    Prvý roh Dubnice sa odohrá už v druhej minúte.

1
    Dubnica pokračuje v útoku, kolmica na pravé krídlo neslávila úspech.

1
    Úvodný výkop pre hráčov Dubnice, tí okamžite nakopávajú loptu do hĺbky útoku, no nepresadili sa.

1
    Stretnutie práve začalo.

Aktéri dnešného zápasu vychádzajú zo šatní. Dubnica nastúpi v tradičných bielych farbách, Baník Ružiná v čierno-zelenej kombinácii.

Príjemné futbalové popoludnie zo slnkom zaliateho futbalového štadiónu v Dubnici nad Váhom, dnes máme okrem bohatej ponuky LOH na programe aj domáce súťaže, konkrétne Corgoň ligu a samozrejme aj II. ligu. Tej sa budeme venovať v tomto zápase, a síce zápasu medzi domácou MFK Dubnica a hosťouskou TJ Baník Ružiná. Stretnutie má naplánovaný úvodný výkop na 16:30.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 16:30.