Japonsko – Egypt 3:0 (kon.) | Mexiko – Senegal 4:2 (po pr.) | Brazília – Honduras 3:2 (kon.)
Veľká Británia – J. Kórea 1:2 (po pen.)
Mexiko
4:2 (1:0)
Senegal
Sobota 04.08.2012, 15:30 • Wembley Stadium • Olympijské hry - muži

Máme tu koniec zápasu, ktorý síce nastal až po predĺžení, ale tím Mexika v predĺžení jasne dominoval, strelil dva góly na ktoré Senegalčania nedokázali odpovedať. Finálny stav je teda 4:2 pre Mexiko. Ďakujem za vašu pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (18:02:58)

119
    Zápas majú Mexičania pevne v svojich rukách. Zostáva už len minúta do konca predĺženia. Oba tímy zápas viac-menej dohrávajú.

115
    Žltú kartu za faul dostáva hráč senegalský hráč Ba.

115
    Hráči Mexika nedovolia protihráčom ani najmenší náznak šance na strelenie gólu.

113
    Senegalskí hráči sa zúfalo snažia streliť gól, ale všetci Mexičania sú na svojej polovici ihriska a zrejme si už s prehľadom ustrážia vedenie.

111
    Veľká šanca na skorigovanie výsledku v podaní Baldeho. Corona loptu vytlačil končekmi prstov nad brvno.

109
    Mexiko dalo gól!
    Priamy kop Mbodjimu nevyšiel, naopak senegalský obranca spravil ďalšiu vážnu chybu a Herrera strieľa, dovolím si povedať víťazný gól Mexika v tomto stretnutí.

108
    Nepekný zákrok na útočiaceho hráča Senegalu, Mbodji bude zahrávať piamy kop.

106
    Práve máme možnosť sledovať posledné striedanie v zápase. Peraltu vystrieda Jimenéz.

106
    Začalo druhé predĺženie.

Prvá časť predĺženia je za nami. V nej sme videli gól Mexika. V nasledujúcich minútach uvidíme či bude víťazný alebo nie.

Nadstavenie prvého polčasu skončilo.

105
    V prvej časti predĺženia uvidíme nadstavenú jednu minútu.

105
    Z tohto rohu však nič nebude.

104
    Senegal sa konečne preberá. Souare bude kopať roh.

102
    Hráči Senegalu sú akoby vymenení. Absolútne nenaväzujú na svoje výkony z predchádzajúcich minút zápasu. Uvidíme či sa niečo zmení.

100
    Striedanie na mexickej strane. Z ihriska odchádza Fabian a opačným smerom vybieha Ponce.

98
    Po obrovskej chybe senegalského obrancu vo vlastnej šestnástke sa lopty ujíma Dos Santos a bez zaváhania gólovú príležitosť premieňa !

Andrej Marienka

Góly: 10. Enriquez, 63. Aquino, 98. Dos Santos, 109. Herrera - 69. Konate, 76. Balde

Karty:   74. Jimenez (MEX) - 50. Yero (SNG), 74. Toure (SNG), 82. Souare (SNG), 115. Ba (SNG)

Mexiko: Corona(C) - Jimenez, Salcido, Mier, Chavez, Fabian, Peralta, Dos Santos, Aquino, Reyes, Enriques
    Senegal: Mane O - Ciss, Ba, Gueye, Toure, Konate, Kouyate, Mane S, Yero, Diame (C), Souare

Rozhodca: Clattenburg - Child, Beck (všetci GBR)