Nórsko – J. Kórea 27:27 (kon.) | Čierna Hora – Angola 30:25 (kon.) | Francúzsko – Švédsko 29:17 (kon.)
V. Británia – Brazília 17:30 (kon.) | Španielsko – Dánsko 24:21 (kon.) | Rusko – Chorvátsko 28:30 (kon.)
Veľká Británia
17:30 (8:17)
Brazília
Streda 01.08.2012, 17:15 • Basketball Aréna, Londýn. • Olympijské hry - ženy

Druhý zápas ženskej hádzanárskej skupiny A je na konci!
    Po šesťdesiatich minútach potvrdili úlohu jasného favorita Brazílčanky, ktoré si tak zaslúžene odnášajú do tabuľky 2 body a skóre +13, ktoré im výrazne pomôže v boji o postup do vyraďovacích bojov.
    Veľká Británia je už tretie kolo bez bodu! Z tohto zápasu si navyše odnáša nepriaznivé skóre -13.

Dovidenia pri poslednom zápase tretieho kola vrámci skupiny A, v ktorom sa o 22:15 stretnú reprezentácie Ruska a Chorvátska.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (17:30) (18:41:35)

60
    Koniec zápasu. (17:30) (17:30)

60
    Fernanda Silvaová strieľa posledný gól tohto zápasu po peknej strele z pravej strany. (17:30) (17:30)

60
    Lyn Bylová sa previnila tvrdým hokejovým bodycheckom. Za tento zákrok zinkasovala dvojminútové vylúčenie. (17:29) (17:29)

59
    Marie Gerbronová strieľa necelé dve minúty pred koncom pekný gól zo stredovej časti. (17:29) (17:29)

58
    Eduarda Amorimová skóruje tvrdou strelou z ľavej strany. (16:29) (16:29)

57
    Lyn Bylová sa zmocnila lopty po presnej prihrávke od Lam-Mooresovej a po chvíli skvelo zakončuje! (16:28) (16:28)

56
    Úvodný britský útok v početnej výhode bol úspešne zastavený brazílskym obranným valom. (15:28) (15:28)

55
    Britky si zahrajú presilovú hru! Daniela Piedadeová nám ukázala nepríjemný obranný zákrok, ktorý bol kvalifikovaný dvomi minútami. (15:28) (15:28)

55
    Brazílčanka Piedadeová pridáva ďalšie úspešné zakončenie! Amorimová jej skvelo prihrala na stred, kde osamotená bezproblémovo zakončuje. (15:28) (15:28)

54
    Daniela Piedadeová sa po krásnej prihrávke do behu presadzuje strelou z centrálnej časti. (15:27) (15:27)

53
    Na druhej strane Nina Heglundová triafa konštrukciu brazílskej brány po strele z ľavého krídla! (15:26) (15:26)

52
    Britská gólmanka Hargreavesová nám predviedla nádherný zákrok po strele z rúk Amorimovej! (15:26) (15:26)

51
    Brazílska hráčka Quintinová sa po krásnej prihrávke presadzuje bravúrnym zakončením z pravého krídla! (15:26) (15:26)

51
    Marie Gerbronová sa presadzuje strelou z ľavého krídla. (15:25) (15:25)

50
    Kathryn Fudgeová sa presadzuje po skvelej prihrávke na stredovú pozíciu. (14:25) (14:25)

49
    Ana Paula Rodriguesová sa snažila zakončovať, no lopty sa po jej strele zmocnili britské hráčky. (13:25) (13:25)

48
    Oba hádzanárske reprezentačné výbory nám predviedli zbytočné straty lopty. (13:25) (13:25)

47
    Jessica Quintinová nám predviedla skvelé zakončenie z pravého krídla! (13:25) (13:25)

Veľká Británia: Hargreavesová, Mayesová - Heglundová, McCaffertyová, Leutholdová, Paliesová, Fudgeová, Gerbronová - Lam-Mooresová, Van Der Weelová, Goodwinová, Fairbrotherová - Jukesová, Bylová.
    Tréner: Jesper Holmris.

Brazília: Massonová, Pessoaová - Rodriguesová, Pinheirová, Amorimová, Cararová, Mouraová, Cavaleirová - Nascimentová, Rochaová, Silvaová, Quintinová - Piedadeová, Dinizová.
    Tréner: Morten Soubak (DEN).

Rozhodca: Yalatima Nanga Coulibaly (CIV), Mamoudou Diabate (CIV)