Nórsko – J. Kórea 27:27 (kon.) | Čierna Hora – Angola 30:25 (kon.) | Francúzsko – Švédsko 29:17 (kon.)
V. Británia – Brazília 17:30 (kon.) | Španielsko – Dánsko 24:21 (kon.) | Rusko – Chorvátsko 28:30 (kon.)
Čierna Hora
30:25 (13:14)
Angola
Streda 01.08.2012, 12:15 • Basketball Aréna, Londýn. • Olympijské hry - ženy

Je dobojované!
    Po krásnom začiatku v podaní angolskej reprezentácie sa v druhom polčase herného kormidla pevne uchytili hráčky Čiernej Hory, ktoré si po tomto zápase odnášajú do tabuľky skupiny A dva body a skóre +5!
    Dovidenia pri dnešných ďalších prenosoch skupiny A, v ktorých sa o 17:15 stretnú reprezentácie Veľkej Británie a Brazílie a o 22:15 reprezentantky Ruska a Chorvátska! (30:25) (13:47:27)

60
    Koniec zápasu. (30:25) (30:25)

60
    Angolská gólmanka nám v poslednej minúte predviedla dva nádherné zákroky po tvrdých čiernohorských strelách! (30:25) (30:25)

60
    Čiernohorský tréner si berie 16 sekúnd do konca zápasu oddychový čas. (30:25) (30:25)

60
    Angolská hráčka Guialová sa nevzdáva a strieľa ďalší angolský gól z pravého krídla! (30:25) (30:25)

60
    Ana Dokičová skóruje po krásnom uchmatnutí lopty v centrálnej časti. (30:24) (30:24)

59
    Zo vzdialenosti 7 metrov sa stáva neomylnou Angolčanka Moraisová! (29:24) (29:24)

58
    Vzápätí skóruje Katarína Bulatovičová, ktorá nám ukázala skvelé zakončenie z ľavej strany! (29:23) (29:23)

57
    Carlosová znižuje gólové manko Angoly skvelou strelou z hranice pravého krídla! (28:23) (28:23)

57
    Po nádhernom tvrdom projektile sa zo vzdialenosti 9 metrov presadzuje Katarína Bulatovičová, ktorá vymietla pavučinku v ľavom hornom rohu angolskej brány! (28:22) (28:22)

56
    Z následného bleskového útoku skóruje z pravého krídla Almeidová! (27:22) (27:22)

56
    Angola si zahrá presilovú hru! Jovanovičová zinkasovala dve minúty za stiahnutie na zem. (27:21) (27:21)

56
    Jovanovičová sa po krásnom prekabátení súperov presadila z ľavého krídla. (27:21) (27:21)

55
    Carolina Moraisová zinkasovala presnú prihrávku na pravú stranu, odkiaľ nekompromisne zakončuje! (26:21) (26:21)

54
    Po nevydarenom zakončení v podaní Angoly sa bravúrnym únikom presadila Popovičová! (26:20) (26:20)

54
    Na palubovke ostáva ležať Kneževičová, ktorá bola strhnutá na zem a bude mať asi problémy v chrbtovej oblasti! Tento pád nevyzeral dobre! (25:20) (25:20)

54
    Angolské hráčky nám predviedli nepresnú prihrávku, po ktorej efektívnym lobom z ľavej strany zakončuje Majda Mehmedovičová! (25:20) (25:20)

53
    Majda Mehmedovičová sa presadzuje po skvelom prieniku ľavou stranou. (24:20) (24:20)