Egypt – N. Zéland 1:1 (kon.) | Mexiko – Gabon 2:0 (kon.) | Brazília – Bielorusko 3:1 (kon.)
Japonsko – Maroko 1:0 (kon.) | Senegal – Uruguaj 2:0 (kon.) | J. Kórea – Švajčiarsko 2:1 (kon.)
Španielsko – Honduras 0:1 (kon.) | Veľká Británia – SAE 3:1 (kon.)

83
    Veľká Británia strieda: Odchádza Bellamy, prichádza Cork.

83
    Omar Abdulrahman je potrestaný žltou kratou za faul v strede ihriska.

79
    SAE striedajú: Odchádza Esmaeel, prichádza Fardan.

80
    Abdulrahman tesne prekopáva britskú bránu!

76
    Veľká Británia dala gól!
    DANIEL STURRIDGE sa vyhol ofsajdovej pasci a z hranice pokutového územia preloboval Aliho Khaseifa a ihneď po góle na 2:1 poisťuje vedenie Veľkej Británie gólom na 3:1!

73
    Práve striedajúci SCOT SINCLAIR dostáva po necelej minúte na ihrisku prihrávku pred bránu Aliho Khasiefa a posiela Britániu do opätovného vedenia!

72
    Strieda aj Veľká Británia: Odchádza Giggs, prichádza Sinclair.

72
    SAE striedajú: Odchádza Matar, prichádza Ali.

69
    Khalil v krátkom nájazde na Butlanda triafa nohy britského gólmana!

63
    Esmaeel dostáva žltú karu za útočný faul.

60
    Spojené Arabské Emiráty dali gól!
    RASHED EISA dostal prihrávku pred šestnástkou, do ktorej pohodlne vnikol a následne zvládol minisúboj s Butlandom a vyrovnáva stav zápasu na 1:1.

53
    Khalil striela prudko z hranice šestnástky a tesne míňa Butlandovu svätyňu!

51
    SAE strieda: Odchádza Hussain, prichádza Surour.

46
    Veľká Británia cez prestávku vystriedala: Odišiel Sordell, prišiel Sturridge.

45
    Bellamymu teraz nebolo dopriate tešiť sa z gólu. Sám pred brankárom nastrelil žrď a lopta už od nej smerovala do brány, na čo hráč reagoval oslavným šprintom, ten sa napokon skončil šokom pre zaskočeného Bellamyho, po tom, čo lopta prešla celou bránkovou čiarou a odrazila sa od druhej žrde von z brány. Kuriózna situácia.

37
    Bellamy unikal po ľavej strane a následne vystrelil z hranice šestnástky, Ali Khasief s problémami chytá jeho strelecký pokus.

34
    Sordell napriahol z hranice šestnástky a Ali Khasief efektívnou robinzonádou vyráža loptu, následne získava Británia roh.

28
    Esmaeel striela spoza šestnástky a tesne prekopáva Butlandovu bránu.

16
    Cleverley posiela loptu na ľavú stranu, odkiaľ do šestnástky odcentroval Bellamy a ten presne našiel britského kapitána RYANA GIGGSA, ktorý pohotovo otvára skóre zápasu!