Egypt – N. Zéland 1:1 (kon.) | Mexiko – Gabon 2:0 (kon.) | Brazília – Bielorusko 3:1 (kon.)
Japonsko – Maroko 1:0 (kon.) | Senegal – Uruguaj 2:0 (kon.) | J. Kórea – Švajčiarsko 2:1 (kon.)
Španielsko – Honduras 0:1 (kon.) | Veľká Británia – SAE 3:1 (kon.)

(22:51:26)

V druhom polčase síce najprv v 60. minúte vyrovnal Eisa na 1:1, ale následne vyšlo Veľkej Británii striedanie, keď v 73. minúte Sinclair po necelej minúte na ihrisku prinavrátil vedenie na stranu ostrovanov. O tri minúty neskôr Sturridge preloboval Aliho Khaseifa a poistil náskok Veľkej Británie gólom na 3:1, čím aj uzavrel skóre zápasu.

90+2
    Británia drží loptu na svojich kopačkách, dopredu sa už veľmi nenáhli, nakoľko stav aj plynúci čas im hrá do kariet.

90+1
    Allen tesne míňa bránu Aliho Khaseifa.

90+
    Nastavovať sa budú 3 minúty.

90
    Británia pred šestnástkou SAE síce neuspela, ale stále má loptu pod kontrolou.

89
    Útočný faul Veľkej Británie a dopredu môžu ísť SAE.

88
    Posledné minúty sa hrá prevažne v strede ihriska.

86
    Útočný faul zastavuje útočnú snahu Veľkej Británie.

83
    Veľká Británia strieda: Odchádza Bellamy, prichádza Cork.

83
    Omar Abdulrahman je potrestaný žltou kratou za faul v strede ihriska.

79
    SAE striedajú: Odchádza Esmaeel, prichádza Fardan.

80
    Abdulrahman tesne prekopáva britskú bránu!

76
    Veľká Británia dala gól!
    DANIEL STURRIDGE sa vyhol ofsajdovej pasci a z hranice pokutového územia preloboval Aliho Khaseifa a ihneď po góle na 2:1 poisťuje vedenie Veľkej Británie gólom na 3:1!

73
    Práve striedajúci SCOT SINCLAIR dostáva po necelej minúte na ihrisku prihrávku pred bránu Aliho Khasiefa a posiela Britániu do opätovného vedenia!

72
    Strieda aj Veľká Británia: Odchádza Giggs, prichádza Sinclair.

72
    SAE striedajú: Odchádza Matar, prichádza Ali.

71
    Center do veľkého vápna SAE odvracia obrana.

69
    Khalil v krátkom nájazde na Butlanda triafa nohy britského gólmana!

69
    Al Khasief chytá centrovanú loptu do náručia.

68
    Po rohu sa Veľká Británia ubránila.

68
    Tomkins nedôrazne odhlavičkoval center z britskej šestnástky a nasledovala zlokovoaná strela Abdulrahmana, po ktorej nasleduje roh SAE.

66
    Center do britskej šestnástky končí v Butlandovom náručí.

65
    Vzruch v britskej šestnástke končí zblokovanou strelu Matara z 15 metrov.

63
    Esmaeel dostáva žltú karu za útočný faul.

63
    Útok Veľkej Británie sa končí ofsajdovým verdiktom postranného rozhodcu.

62
    Centrovanú loptu chytá Ali Khaseif do náručia.

60
    Spojené Arabské Emiráty dali gól!
    RASHED EISA dostal prihrávku pred šestnástkou, do ktorej pohodlne vnikol a následne zvládol minisúboj s Butlandom a vyrovnáva stav zápasu na 1:1.

58
    Ďalší pokus o vysunutie Bellamyho v pokutovom území ázijského tímu, ale k lopte sa dostal takmer zarovno s Alim Khaseifom a tak ho už nedokázal prekonať.

57
    Sturridge striela na bránu spoza šestnástky a Ali Khaseif chytá jeho strelu.

56
    Veľká Británia získala roh, ktorý bol rozohraný nakrátko, ale priamo z neho neohrozili bránu. Následne skúšal strelu z uhla Bellamy, ale tá bola zblokovaná obranou.

54
    Veľká Británia v útoku neuspela a tak nasleduje protiútok SAE, ten sa končí pred britskou šestnástkou.

53
    Khalil striela prudko z hranice šestnástky a tesne míňa Butlandovu svätyňu!

51
    SAE strieda: Odchádza Hussain, prichádza Surour.

51
    Khalil striela spoza šestnástky nepresne.

49
    Ali Khaseif chytá nebezpečnú Bellamyho prihrávku do šestnástky SAE.

47
    Sturridge sa pokúša vysunúť svojho spoluhráča po ľavej strane, ale jeho center je príliš dlhý.

46
    Začal druhý polčas.

46
    Veľká Británia cez prestávku vystriedala: Odišiel Sordell, prišiel Sturridge.

Po prvom polčase vyhráva Veľká Británia zásluhou svojho kapitána Giggsa 1:0.

Prvý polčas skončil.

45
    Bellamymu teraz nebolo dopriate tešiť sa z gólu. Sám pred brankárom nastrelil žrď a lopta už od nej smerovala do brány, na čo hráč reagoval oslavným šprintom, ten sa napokon skončil šokom pre zaskočeného Bellamyho, po tom, čo lopta prešla celou bránkovou čiarou a odrazila sa od druhej žrde von z brány. Kuriózna situácia.

44
    Po rohu sa SAE ubránili.

43
    Ramsey striela na bránu SAE v situácii, keď si väčšina hráčov myslela, že je hra prerušená po Al-Kamaliho faule a bude nasledovať priamy kop, ale z momentu prekvapenia vyťažil napokon len roh.

43
    Eissa sa pokúšal vysunúť Khalila v šestnástke ostrovanov, toho si postrážil a následne križoval britský obranca, ktorý mu nedovolil dobehnúť loptu.

40
    Po rohu rozohranom na krátko nasledoval center do šestnástky, ktorý hlavou usmerňoval nabiehajúci hráč Veľkej Británie, ale ten stál v čase prihrávky mimo hry.

39
    Bellamy v ďalšom úniku po ľavej strane získal roh pre svoje mužstvo.

37
    Bellamy unikal po ľavej strane a následne vystrelil z hranice šestnástky, Ali Khasief s problémami chytá jeho strelecký pokus.

36
    Británia si poradila s centrom vo svojej šestnástke.

34
    Giggs našiel v šestnástke Caulkera, ktorý vyskočil najvyššie a hlavičkuje nad bránu, pri tom si počínal nedovolene.

34
    Sordell napriahol z hranice šestnástky a Ali Khasief efektívnou robinzonádou vyráža loptu, následne získava Británia roh.

33
    Tiesnený Matar skúša strelu na bránu z približne 10 metrov, ale jeho pokus je zblokovaný obrancom.

31
    Po rohu útočný faul Veľkej Británie a dopredu môžu ísť Emiráty.

30
    Giggs nachádza centrom z priameho kopu spoluhráča, ktorý nestačil hlavou usmerniť loptu, následne Briti získavajú roh.

29
    Po Esmaeelovom faule nasleduje priamy kop Veľkej Británie.

28
    Esmaeel striela spoza šestnástky a tesne prekopáva Butlandovu bránu.

26
    Khali posiela krížnu strelu na Butlandovu bránu z veľmi ťažkého uhla a strela končí vedľa vzdialenejšej žrde.

26
    Kombinácia Cleverleyho s Gigsom v pokutovom území SAE neslávila úspech.

24
    Priamy kop zahrával Giggs, zvolil center na vzdialenejšiu žrď, kde loptu vyhlavičkovala obrana SAE a následne loptu vykopla až ku Butlandovi.

23
    Priamy kop pre Veľkú Britániu.

23
    SAE vpredu neuspeli a nasleduje protiútok Veľkej Británie.

20
    Center do šestnástky SAE odvracia obrana.

19
    Abdulrahaman dovolene zastavuje Taylora, ktorý unikal po ľavej strane.

16
    Cleverley posiela loptu na ľavú stranu, odkiaľ do šestnástky odcentroval Bellamy a ten presne našiel britského kapitána RYANA GIGGSA, ktorý pohotovo otvára skóre zápasu!

16
    Matra prenikol do britskej šestnástky, odkiaľ bol napokon vytlačený a tak zvolil prihrávku dozadu.

14
    Na útočnej polovici Británia neuspela, a tak idú vpred Emiráty, ale ich snaha končí na hranici šestnástky ostrovanov na obrannom vale v tmavomodrých dresoch.

13
    Matar sa pokúsil o vysunutie Khalila, ale ten bol v čase prihrávky mimo hry.

12
    Británia odcentrovala až do šestnástky Arabských Emirátov, kde Richards ešte predlžoval hlavou, ale nenašiel spoluhráča.

11
    Faul v strede ihriska, lopta pre Britov.

10
    Hussain chcel odcentrovať do britského pokutového územia, ale jeho prihrávku zastavuje obranca a posiela loptu mimo hry. SAE majú k dispozícii autové vhadzovanie.

9
    Po rohu krátky záver v britskej šestnástke, ale už všetko rieši obrana.

8
    Po Abudlrahmanovej prihrávke padá v šestnáskte Rashed Eisa, ale pokutový kop nevyťažil, miesto toho získal roh pre svoje mužstvo.

7
    Napokon prichádza nakopávaná lopta pred šestnástku ostrovanov na Khalila, ale k lopte má bližšie gólman Butland.

7
    Spojené Arabské Emiráty sú pri lopte, ale zatiaľ si len nahrávajú na svojej polovici.

6
    Po rohu rýchli protiútok Britov, ktorý sa končí pred pokutovým územím ázijského tímu.

5
    Roh si SAE zopakujú.

5
    Matarov prienik zastavul Caulker za cenu rohového kopu.

4
    Sordell hľadal spoluhráča v pokutovom území SAE, ale jeho dlhému centru chýbala presnosť.

3
    Z ľavej strany posiela Ramsey center do šestnástky SAE, ten chytá do náručia Ali Khaseif.

2
    Po nepresnom pokuse Giggsa nasleduje Ali Khaseifov odkop od brány.

1
    Bellamy posiela loptu do šestnástky, kde ju nestíha dobehnúť žiadny z jeho spoluhráčov a tak ju SAE odkopáva do bezpečia.

1
    Stretnutie práve začalo.

-1
    Všetko je pripravené na začiatok zápasu.

-4
    Vo Wembley nasledujú hymny oboch krajín, najprv hymna SAE, následne Britská hymna.

-5
    Hráči prichádzajú na trávnik. SAE v červených a Veľká Británia v modrých dresoch.

-14

Veľká Británia: Butland - Taylor, Caulker, Cleverley, Allen, Bellamy, Giggs (C), Tomkins, Richards, Ramsey, Sordell

Spojené Arabské Emiráty: Ali Khaseif - Abulaziz Hussain, Mohamed Ahmad, Amer Abdulrahman, Al-Khamali, Ismaeil Matar (C), Ahmed Kahlil, Khamis Esmaeel, Abdelaziz Sanqour, Omar Abudlrahman, Rashed Eisa

Rozhodca: Garcia (MEX) - Camargo (MEX), Morin (MEX).

-24
    Po prvom kole a prvom zápase druhého kola, v ktorom Senegal zvíťazil nad Uruguajom 2:0, sa zatiaľ nachádza Veľká Británia na 3. priečke s jedným bodom za remízu so Senegalom a SAE má na konte 0 bodov po úvodnej prehre s Uruguajom a nachádza sa na poslednej priečke.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 20:45.