Egypt – N. Zéland 1:1 (kon.) | Mexiko – Gabon 2:0 (kon.) | Brazília – Bielorusko 3:1 (kon.)
Japonsko – Maroko 1:0 (kon.) | Senegal – Uruguaj 2:0 (kon.) | J. Kórea – Švajčiarsko 2:1 (kon.)
Španielsko – Honduras 0:1 (kon.) | Veľká Británia – SAE 3:1 (kon.)

(22:51:26)

V druhom polčase síce najprv v 60. minúte vyrovnal Eisa na 1:1, ale následne vyšlo Veľkej Británii striedanie, keď v 73. minúte Sinclair po necelej minúte na ihrisku prinavrátil vedenie na stranu ostrovanov. O tri minúty neskôr Sturridge preloboval Aliho Khaseifa a poistil náskok Veľkej Británie gólom na 3:1, čím aj uzavrel skóre zápasu.

90+2
    Británia drží loptu na svojich kopačkách, dopredu sa už veľmi nenáhli, nakoľko stav aj plynúci čas im hrá do kariet.

90+1
    Allen tesne míňa bránu Aliho Khaseifa.

90+
    Nastavovať sa budú 3 minúty.

90
    Británia pred šestnástkou SAE síce neuspela, ale stále má loptu pod kontrolou.

89
    Útočný faul Veľkej Británie a dopredu môžu ísť SAE.

88
    Posledné minúty sa hrá prevažne v strede ihriska.

86
    Útočný faul zastavuje útočnú snahu Veľkej Británie.

83
    Veľká Británia strieda: Odchádza Bellamy, prichádza Cork.

83
    Omar Abdulrahman je potrestaný žltou kratou za faul v strede ihriska.

79
    SAE striedajú: Odchádza Esmaeel, prichádza Fardan.

80
    Abdulrahman tesne prekopáva britskú bránu!

76
    Veľká Británia dala gól!
    DANIEL STURRIDGE sa vyhol ofsajdovej pasci a z hranice pokutového územia preloboval Aliho Khaseifa a ihneď po góle na 2:1 poisťuje vedenie Veľkej Británie gólom na 3:1!

73
    Práve striedajúci SCOT SINCLAIR dostáva po necelej minúte na ihrisku prihrávku pred bránu Aliho Khasiefa a posiela Britániu do opätovného vedenia!