Veľká Británia – N. Zéland 1:0 (kon.) | Japonsko – Kanada 2:1 (kon.) | USA – Francúzsko 4:2 (kon.)
Kamerun – Brazília 0:5 (kon.) | Švédsko – Južná Afrika 4:1 (kon.) | Kolumbia – Severná Kórea 0:2 (kon.)
Veľká Británia
1:0 (0:0)
Nový Zéland
Streda 25.07.2012, 17:00Olympijské hry - ženy

89
    Taktické striedanie prichádza. Carneyová von z hry, na jej mieste Williamsová.

84
    Hearnová dostala teraz prihrávku presne na kopačku na pravačku, aby vystrelila spred šestnástky. Podarilo sa jej to, ale zákrok Bardsleyovej bol krajší.

75
    15 minút pred koncom riadneho hracieho času druhá zmena Nového Zélandu. Odišla Yallopová s číslom 11, s 18 prišla Longoová.

72
    Obrovská chyba Alex Scottovej, ktorá stratila loptu a ponúkla Gregoriusovej ísť samej na brankárku Bradsleyovú, ale tá to zvládla a nepochopiteľne slabý pokus Gregoriusovej chytila v pohode. Ale už mohlo byť vyrovnané, obrovská chyba !

69
    Dobrý zápas odohrala aj Smithová doposiaľ a v 69.minúte sa pre ňu skončil, pretože ju vystriedala Yankeyová.

64
    Veľká Británia dala gól! Brilantný gól. Aj v ženskom futbale môžeme vidieť krásne futbalové momenty. Voľný priamy kop v podaní HOUGHTONOVEJ z diaľky cca. 25 metrov končí v sieti. Dnes zrejme najlepšia hráčka na ihrisku strelila vedúci gól Británie. Nie nadarmo som ju pred chvíľou pochválil.

63
    Nová hráčka na trávniku v bielom Whiteová sa rútila sama na bránku, ale v stopercentnej šanci zlyhala.

60
    Striedanie aj v drese Nového Zélandu. Z ihriska odišla Moorwoodová, prišla Hassetová.

45
    Prvé striedanie prichádza cez polčas. Odišla výborne hrajúca Littleová, prišla Whiteová.

45+1
    Ďalšia tutovka Britiek. Asanteová posunula do šestnástky Littleovej, tá tesne pred bránkou ešte nahrávala pred prádzbu bránku nabiehajúcej spoluhráčke, ale s ňou dobiehala aj Hoyleová, ktorá zachránila celú situáciu !

43
    ŽK odmenená Wilkinsonová.

40
    No ale toto je neskutočná prevaha Britiek v posledných minútach. Po centri z pravej strany vletela do lopty Asanteová a zahlavičkovala ju, ale opäť sa netrafila do priestoru brány.

38
    Ďalšia šanca na gól. Dobrá akcia zo stredu pola sa zmenila v rýchlu gólovú šancu. Na jej konci bola sympatická Alex Scottová, ktorej ľavačka ale minula pravú žrď bránky Nového Zélandu !

34
    Obrovská šanca na gól pre Britky ! Po chybe hráčiek Nového Zélandu v strede pola vzali loptu, založili bleskový protiútok, Asanteová vysunula Littleovú, tá posunula naľavo ihneď Alukovej, ktorej center si našiel hlavu Asanteovej, no jej pokus skončil iba na tyči !

22
    A to bola vcelku pekná a slušná technická strela od Houghtonovej, ktorú musela Bindonova boxovať.