Novopolock – CZ Belehrad 3:4 (kon.) | Machačkala – Honvéd Budapešť 1:0 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Arnhem 4:4 (kon.)
Rustavi – Plzeň 1:3 (kon.) | Ljubljana – Tromso 0:0 (kon.) | Soligorsk – Ried 1:1 (kon.)
APOEL – Senica 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Thór 3:0 (kon.) | Trnava – Sligo 3:1 (kon.)
Štokholm – Hafnarfjördur 1:1 (kon.) | Rapid Buk. – MYPA 3:1 (kon.) | Twente – Inter Turku 1:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Fehérvár 1:1 (kon.) | Hajduk Split – Skonto FC 2:0 (kon.) | Novi Sad – FK Sūduva 1:1 (kon.)
Široki Brijeg – St Patrick´s 1:1 (kon.)
FC Metalurgi Rustavi
1:3 (1:2)
FC Viktoria Plzeň
cz Štvrtok 19.07.2012, 18:00 • Stadion Lokomotiv, Tbilisi • Európska liga (predkolá)

To je všechno z dnešního zápasu FC Metalurgi Rustavi - FC Viktoria Plzeň. Děkuji Vám za pozornost při sledování dnešního online přenosu a přeji hezký zbytek večera. (20:03:31)

Viktoria Plzeň má první soutěžní zápas sezóny 2012/2013 za sebou a zahájila sezónu vítězně na stadionu v Tbilisi, kde Rustavi hraje své zápasy Evropské ligy.

Plzeň byla v prvním poločase lepší v prvních dvaceti minutách a po právu se ujala vedení. Poté přišlo ale pochybení v plzeňské obraně a to chladnokrevně trestal Dmitri Tatanašvili, bývalý Viktorián. Plzeň dokázal vzápětí odpovědět gólem Koláře, který tak určil prozatímní výsledek střetnutí. Nutno říct, že Rustavi hrálo v závěru poločasu velmi aktivně a dokonce sahalo znovu po vyrovnání!

Druhý poločas začal velmi aktivně opět celek Rustavi, který neměl daleko k vyrovnání, k tomu nakonec nedošlo. Zlomomem v aktivitě domácích pak byla 59. minuta, ve které přišel třetí gól Plzně, který dal dalekonosným pokusem kapitán Plzně Pavel Horváth. Plzeň si už zbytek poločasu pohlídala a do domácí odvety si odváží velmi dobrý výsledek!

Odvetný zápas se uskuteční příští čtvrtek, tj. 26.7. od 20:00 v Doosan Aréně v Plzni.

Tým, který postoupí z tohoto dvojutkání, což s velkou pravděpodobností bude Plzeň a bylo by obrovské zklamání, pokud by tomu bylo jinak, se dozví svého soupeře už zítra po losování ve švýcarském Nyonu.

90+5
    Plzeň už závěr jasně drží ve svých rukou, nastavený čas už vypršel.

90+3
    Sudí ještě uděluje jednu žlutou kartu, kterou si prohlédl Razmadze.

90+2
    Horváth napřáhl svou pověstnou levačkou, ale k hattricku měl hodně daleko.

90+1
    Gavašelišvili fauloval a pro Rustavi nastává nebezpečí před brankou.

90+1
    Janelidze je v posledních minutách nejaktivnějším domácím hráčem a nyní se neúspěšně pokusil o další střelu.

90
    Hlavní sudí Alekovič z Bosny a Hercegoviny nechal nastavit druhou půli o čtyři minuty.

89
    Další plzeňský útok, který vedl Ďuriš, končí odmávaným a odpískaným ofsajdem.

88
    Avizovaná změna je tady. Ze hry odešel Daniel Kolář, kterého nahrazuje Marek Hanousek.

87
    Zápas už se jen dohrává a u střídačky Plzně se už chystá poslední střídání.

85
    Rustavi nyní zatlačeno s míčem na vlastní půlku.

84
    Plzeňský kouč Pavel Vrba podruhé v utkání střídá. Ze hry odešel Martin Fillo a nahrazuje ho David Štípek.

83
    Kolář se dostal k dalšímu střeleckému pokusu, který byl ale zablokován.

80
    Pro Zemana se otevřel obrovský prostor na levé straně, který dokázal využít k centru do šestnáctky, kde ale Ďuriše nenašel.

78
    Rustavi se ještě pokouší něco s výsledkem udělat, ale marně. Centr do pokutového území nyní v klidu pokryl Bolek.

76
    Rustavi si dokonce vybojovalo standardní situaci, která však nebyla dobře rozehraná.

75
    Rustavi se nyní dostává do útoku...

74
    Ševinského hlavička poslala míč po centru Daridy do branky! Stoper Plzně se zapomněl v ofsajdu kvůli němuž není gól uznán!