Trnava – Sligo 3:1 (kon.) | APOEL – Senica 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Fehérvár 1:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
1:1 (1:1)
FC Fehérvár
Štvrtok 19.07.2012, 20:15 • Pasienky, Bratislava • Európska liga

Rozhodca ukončil zápas. Fanúšikovia hostí sa hnevajú, nakoľko mohli práve založiť sľubnú akciu. Góly padali len v prvom polčase, postarali sa o ne za domácich FILIP ŠEBO a za hostí FILIPE OLIVEIRA. Druhý polčas bol zaujímavý hlavne na začiatku a na konci. Začiatok bol v jasnej réžii domácich, Lester Peltier nedokázal premeniť hlavou svoju šancu. O pár minút neskôr zahodili svoje šance postupne Nikolič a Sándor. V nadstavenom čase druhého polčasu mali góly na kopačke ešte aj Mitrovič, Mészáros, Peltier a Torghelle. Ani jeden sa však nedokázal presadiť. Zápas teda končí 1:1. Ďakujem vám za pozornosť a prajem vám príjemný zvyšok dnešného večera. (22:09:58)

90+3
    Peltierova strela z otočky končí tesne vedľa ľavej tyče súperovej brány.

90+3
    Sándor Torghelle sa v závere zápasu dostal za domácu obranu a v ceste mu stál už len Pavel Kováč, ktorý veľmi dobre zasiahol.

90+2
    Na druhej strane chýbalo Karolovi Mészárosovi pár milimetrov, aby dokázal trafiť loptu hlavou. Brankár Božovič dobre zasiahol.

90+1
    Nikola Mitrovič mohol zvrátiť stav zápasu v prospech svojho tímu. Strelou spoza šestnástky tesne minul domácu bránu.

90
    Nadstavený čas v druhom polčase 4 minúty.

89
    Brachi musel odkopnúť loptu na rohový kop, z ktorého nehrozilo pre hostí žiadne nebezpečenstvo. Lukáš Pauschek sa dopustil nepresnej prihrávky.

88
    No a posledné striedanie v zápase. Z ihriska odišiel Balász Tóth, nahradil ho Adrián Szekeres.

86
    Posledné striedanie v domácom tíme. Z ihriska odchádza Juraj Halenár a nahradil ho Ákos Szarka.

85
    Milinkovič chcel prihrávkou do behu nájsť Mamadou Bagayoka, obrana hostí skvelo prečítala hru.

84
    Z veľkej diaľky napriahol Nikola Mitrovič. Jeho prízemná strela končí len v rukaviciach domáceho gólmana Kováča.

82
    Nicolas Gorosito výborne zasiahol proti prenikajúcemu Balászovi Tóthovi, rohový kop pre hostí.

81
    Filip Lukšík to skúča znovu na Filipa Šeba. Dvaja menovci si však veľmi nerozumejú, ani tentokrát sa Šebo k lopte nedostal.

80
    Za hostí odišiel z ihriska Ádám Gyurcsó a nahradil ho Walter Balufo.

79
    Druhé striedanie v domácom mužstve. Z ihriska odišiel Erik Grendel a nahradil ho mladík Karol Mészáros.

78
    Priamy kop hostí nenarobil domácim žiadne väčšie problémy. Brankár Kováč bude vykopávať od svojej brány.

77
    Bagayoko v obrannom faule, Videoton bude kopať priamy kop z veľkej vzdialenosti.

76
    Mamadou Bagayoko si hodil loptu až príliš ďaleko pred seba a nakoniec ju vďaka dobrej práci Fehérvarskej obrany nedostihol.