Dukla Praha – Hr. Králové 5:2 (kon.) | Sigma Olomouc – Trnava 0:0 (kon.) | Čáslav – Příbram 0:2 (kon.)
Plzeň – Ústí n. L. 4:0 (kon.) | Jihlava – Trenčín 3:1 (kon.) | Brno – Znojmo 1:0 (kon.)
Žilina – Slovácko 1:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
3:1 (0:0)
AS Trenčín
cz Sobota 30.06.2012, 17:00Prípravný zápas

84
    Proti Ramonu da Silvovi v barvách Trnavy předvedl skvělý zásah brankář Hanuš, který vytlačil míč nad břevno.

77
    Masopust vybídl svou přihrávkou ke skórování aktivního Mešanoviće, z jeho kopačky ale míč putoval nad břevno.

60
    Další možnost Jihlavy nevyužil v úniku Kosak, ani on netrefil.

58
    Mešanović mohl vzápětí přidat druhou trefu, jenže samostatný únik zakončil vedle trnavské brány.

Konec zápasu. (18:42:42)

85
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Pojistku na domácí vítězství přidává z rychlého protiútoku JAN KOSAK.

70
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají zpět na dostřel, poté co samostatný únik zakončil přesně TOMÁŠ MALEC.

64
    Vedení domácích navyšuje po přihrávce Mešanoviće ALOIS ZEMAN.

57
    Po přihrávce Kučery otevírá skóre utkání MURIS MEŠANOVIĆ.

46

44
    Pěkný zásah předvedl také domácí brankář Rožník proti střele Poliačka.

35
    Pěknou ranou se prezentoval Václav Koloušek, jeho pokus mířící do šibenice vyškrábl na roh brankář hostů.

11
    Jihlavský Štancl postupoval ze strany sám na trenčínského gólmana, mířil ale vedle.

5
    Hostující Malec trefuje ve velké šanci břevno jihlavské brány.

1

Sestava FC Vysočina Jihlava:

1. poločas: Rožník – Gabriel, Tlustý, Gavrić, Šilinger – Koloušek, Velický – Helísek, Vaculík, Štancl – Sedláček.

2. poločas: Hanuš – Obert, Kryštůfek, Filip, Dobrovolný – Masopust, Kolčák, Kučera, Kosak, Zeman – Mešanović.

Z utkání budeme přinášet informace o změnách stavu a důležitých situacích, které mohou být zpožděny. Děkujeme za pochopení.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Góly: 57. Mešanović, 64. Zeman, 85. Kosak - 70. Malec